SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka Jasona Stathama "Jak to zrobić?"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
Witam serdecznie. Może temat się wydaje głupi dla doświadczonych wyjadaczy. Ale dla takiego początkującego, chłopaka z marzeniami jak ja nie taki głupi.
Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pytanie, "jak to zrobić?" A gdzie zapytam jak nie na najlepszym forum dla sportowców?
Może trochę o mnie. I ogólnie o sytuacji. (Jeśli się chce komuś czytać oczywiście).
Mam (20 lat, 184cm wzrostu), pewnego pięknego poranka waga pokazała nieco ponad 90 kg... załamałem się ponieważ pamiętam jak dziś, że przez okres 5 lat miałem wagę 73 kg i nigdy się nie wahała. Potem zaczęły się wzrosty których nie monitorowałem. Ale jednak, przekroczenie magicznej kreski 90kg dało mi do myślenia.
Niezwłocznie udałem się na konsultacje do znajomego emerytowanego Bodybuildera z sukcesami (vice mister polski z tego co mi wiadomo) I dowiedziałem się, co i jak jeść żeby chudnąć zdrowo. Zatem zacząłem się stosować do diety i to z sukcesami.
Jednak zacząłem się zastanawiać nad obraniem jakiegoś kierunku,celu w tym wszystkim. Masa ? Rzeźba? hmm uderzenie w masę przy moim wzroście i wadze skończyło by się załamaniem nerwowym przy każdym wejściu na wagę. Poza tym nie zależy mi żeby być DUŻYM. Dlatego wybrałem rzeźbę za wzorzec stawiając sobie Jasona Stathama. Dla większości z was pewnie nie zbyt wysoko postawiona poprzeczka, ale dla mnie tak i zupełnie wystarczająco. Stwierdziłem, że jeśli teraz mi się nie uda uzyskać wymarzonej sylwetki to nigdy tego nie zrobię, dlatego też motywacja jest bardzo silna.
Zdjęcie Jasona:



Moje parametry:
Wiek :20 lat
Waga : 84kg
Bajceps : 35cm na zimno
Reszta jak bóg stworzył.
Od zawsze mniej lub więcej uprawiałem sport, jeździłem na desce, bawiłem się w Parkour i takie tam. Otłuszczony strasznie jakoś nie jestem.

Intensywnie trenuje od 2ch miesięcy 4 serie po 12-18 powtórzeń. Staram się codziennie biegać, robić areoby, brzuchy.

Zdaję sobie sprawę,że aby uzyskać taką sylwetkę, zabrałem się troche od końca. Ponieważ powinienem budować masę, a potem to rzeźbić do tego stanu. Jednak ja zacząłem od razu od ćwiczeń na Rzeźbę i diety. Wspomagam się suplementami : Animal Cuts, Amino Muscle, Białko Serwatkowe firmy Aminostar. Do tego codzienna porcja vitamin. Zdrowo i na temat, tak sądzę.

Do wakacji chcę dociągnąć te treningi na rzeźbę, zredukować jeszcze masę (tłuszcz)i od przyszłego sezonu zacząć ćwiczyć tak jak należy.

Dlatego też pytam was drodzy forumowicze, co byście mogli mi doradzić. Jak kontynuować obecny trening i jak zabrać się potem za późniejszy, aby efekt końcowy był jak na załączonym obrazku ? ;)
Za pomoc na pewno się odwdzięczę i ze swojej strony obiecuję, że dopne swego i z waszymi wskazówkami osiągnę cel ;)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;) Niech siła będzie z wami!

Raczkuję w drodze do celu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
co do kreatyny to faktycznie musisz poczytać bo z tego co napisałeś to dość powierzchownie oceniłeś ten suplement i widać że nic o nim nie wiesz także bierz się za lekture
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytalem wszystko, więc tak`;
zaczynasz dobrze, cel nie jest zbyt ambitny- poczytaj w dziale trening/dieta- taką sylwetkę jesteś w stanie zrobić w 5-6miesięcy od zupełnego zera
ze względu na to, że masz 20lat po kilku miesiącach wraz z dobrą dietą możesz sięgnąć po kreatynę
kręć te aeroby, ale trening musisz ułożyć konkretny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lecz sie wojtek jak uwazasz ze taka sylwetke mozna zrobic w 5 miesiecy...

szkoda ****a slow na takie glupoty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
biorąc pod uwage ze kolega ma juz 35 w bajcepsie a to jest sporo jak na początek, do tego uprawia juz różne sporty to myśle że 6-12mcy przy dobrej diecie i treningu i suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
wojtek to czemu ty ćwiczysz dłużej niż 6 miesięcy ba ty ćwiczysz 2,5 roku i od tego przykładowego Stathama wyglądasz słabiej? Poza tym ten koleś na zdjęciu nie robił sylwetki tylko na siłowni, był w drużynie olipmijskiej pływaków, ćwiczył sztuki walki itd. i wg. mnie u niego jest już dosyć wysoka jakość mięsnia. Taka sylwetka bez SAA oczywiście to jakies 2-3 lata dobrej pracy.
Chydy kolega moze ma te 35 w łapie dla ciebie moze to sporo jak na start bo jak zaczynałeś to miałeś pewnie z 14-15 lat zresztą jak wielu ludzi na tym forum a także i ja, ale kolega ma 20 lat i 184 cm wzrostu to czego byś się spodziewał? ze bedzie miał 25 cm w ręku jak jakiś gimnazjalista?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
dlatego podkreśliłem ze ma juz dobry podkład , teraz tylko pozostaje mu iśc do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudy śledze twoje porady od ponad roku i często walniesz taką głupotę, że głowa boli...

wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele

prowadziłem kilkadziesiąt osób na siłowni , ludzi z różnym stopniem zaawansowania i wiem jedno, taka sylwetka jak Stathana wymaga kilku lat ostrych treningów, wyrzeczeń, trzymania mocno diety.

osiągnąć tak za***isty jakościowo tonus mięśniowy jest strasznie trudno

sam chudy cwiczysz kilka lat i do Stathana ci jeszcze daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
patrząc na to zdjęcie to sylwetka porównywalna, tylko ze ja zaczynałem od 25cm włapce, auschwitz konkretne,
mam kumpla który niecwicząc ma 80kg przy 175cm, 38 w łapie i jest zawaliście szeroki, wiec do takiej sylwetki byłoby mu nietrudno dojśc

trosze obiektywizmu DUDEK racja jest jak dupa, każdy ma swoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
O witam Panów i dziękuje za wypowiedzi.
Ale ale. Coś zaczyna się dziać, ale niestety zamiast rozprawiać na tematy z wiązane z moim zapytaniem, rozprawiamy czy przedmówca ma racje ;) Jest to potrzebne wiadomo, aby ustalić prawdę i dowieźć racji ale z umiarem Panowie ;)
Jest kilka odpowiedzi, ale żadna niestety nie odpowiada na moje pytanie. Tzn Pierwsza odpowiedź jest najbliższa ideałowi. Ponieważ jest jakaś rada za co serdecznie dziękuje.
Ale wróćmy do tematu. Co powinienem robić, w jakie suplementy z czasem zainwestować, czy robić po wakacjach tą zamierzoną masówkę czy iść dalej w rzeźbę tylko.
Rozumiem, że mam zacząć pływać ;) Niema problemu dorzuce do codziennego treningu pływanie, nie jest to dla mnie żaden problem.
Co do wcześniejszych wypowiedzi, widać na zdjęciach, że muskulatura Jasona jest bardzo zdrowa, jest to twarde wyrobione mięcho "a nie jakieś badziewie". I zależy mi na podobnym efekcie, i nie mowie o tym, jak większość dzieciaków obecnych tutaj. Bo chce na to poświęcić nawet te 3 lata treningu a potem dbać o utrzymanie takiej sylwetki do końca. ;) nie zależy mi na szybkim osiągnięciu celu i szybkiej utracie a wręcz przeciwnie. Wiem, że aby "do czegoś dojść trzeba zapi**dalać" ;)

Pozdrawiam i czekam na dalsze wypowiedzi ;)

Raczkuję w drodze do celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 405 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3567
musisz to wszystko pier dolic i bylo w mh trenimg stathama zapodam ci linka bo tez stosowalem sie do tego co mowil w wywiadzie i dziala;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To, ze ma w łapie 35 to nic nie znaczy bo waży 84kg. Bardzo możliwe, że sylwetka szału nie robi. Jak się uprzesz to 3-4 lata i będzie można porównywać. Takie moje zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol w Barku

Następny temat

pytanie odnosnie sylwetki

WHEY premium