SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swoja własna siłownia.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1733
Hej,

Czy ktoś z Was orientuje się jakie są procedury (jeśli wogóle są) aby dostać dotację od unii na założenie własnej siłowni/fitness?

Mam kawałek działki w dobrym miejscu i pomysł... trzeba tylko sponsora.

Druga sprawa, to wyposażenie, co Waszym zdaniem powinno znaleść się na dobrej siłce (planowana na max 20-25 osób w jednym czasie). Do dyspozycji ok 100m2

Taka wizja.. a może kiedyś stanie się jawą :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2829
Bramka, ławka (płaska,skosna), atlas ,bierznie jekies, rowerki, orbitery, hantle (od 1kg do powiecmy 45), lawki do brzuszkow, lawki skosne bez stojakow, rzymskie krzeslo, gryfy 220 , lamane ciezarki (ile wlezie), drązki, stojaki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
fajnie, życze powodzenia mieć taki interes to fajna sprawa, oby tylko wypaliło

Jak Ci się uda to daj fotki.

z 2 porządne sztangi, jakieś rzeczy na nogi, brama obowiązkowo, może jakiś większy atlas, wszedzie lustra zrób, bieżnie, rowerki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1733
No fajnie by było... ale zanim zrobie to troche potrwa - zaczynam praktycznie od zera. Póki co będę chodził po urzędach bo nie mam 300.000 na start :) Chciałbym coby UNIŚCI oddali 80%...

zatem jak ktoś organizował podobne przedsięwzięcie i ma ochotę pomóc to będę dźwięczny.

Jeszcze jedno - jakiej firmy sprzęt byłby ok? W robocie mam siłke i sprzęt technogym... sprzęt ok ale ceny ;/ Masakra!

Zmieniony przez - jasiuxx w dniu 2008-01-08 20:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
dobre firmy to HES i Olimp&Olymp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
Widze ze z Krakowa jestes jeżeli ta siłka ma właśnie powstac w tym mieście to napewno ją odwiedze..Pozdro..3mam kciuki...dodam ze na siłce nie moze zabraknąć dobrego sprzętu grającego i telewizorka,ale to 3-cio rzędna sprawa...

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
witam
Jestem z okolic krakowa i jesli bylbys zainteresowany to mogli bysmy cos razem pomyslec na en temat, robie sprzet na silownie, niebawem bede otwieral firme w tym kierunki wiec sprzet muglby byc moim wkladem, oczywiscie wszysto do uzgodnienia
skad dokladniej jestes?


Zmieniony przez - Kamil88 w dniu 2008-01-08 23:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
hantle do 70kg
lawki
duzo gryfow
rowerki
suwnica
smith
pare maszyn na nogi
wolne stojaki
lawki do brzucha
wyciag dolny
wyciag gorny
to na lydki
duuuzo obciazania
brama


i pewnie jeszcze pare jakis roznych o ktorych nie pamietam
duzo tego w sumie

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2008-01-09 06:46:02

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1733
Kamil, dzięki za oferte ale... czy to nie trzeba mieć atestów?

Zajmujesz się produkcją każdego sprzętu? Wyciągi, maszyny?

PS. Północny Kraków - jak wjazd na A4

Zmieniony przez - jasiuxx w dniu 2008-01-09 16:15:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
sprzet zaslilany sila mniesni nie potrzebuje atestow.
ze zrobieniem praktycznie kazdego bym sobie poradzil

do jestesmy gdzies z tych samych stron, ja mieszkam w morawicy to jest zaraz kolo balic jak sa bramki, a ty w jakiej miejscowosci?
jak cos to odezwij sie na gg to pogadamy na niewidocznym siedze zazwyczaj



Zmieniony przez - Kamil88 w dniu 2008-01-10 23:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Witam Panów, udało mi się pozyskać kapitał na własny klub zdrowotno sportowy, ale w projekcie wykazałem innowacyjność (zabiegi i ćwiczenia rehabilitacyjne). Sprzęt też kupiłem z polecenia całkiem nie drogo w fitnessexpert więc jeszcze zostało trochę gotówki na start. Wiadomo, że początki są trudne i trzeba dokładać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zarcie w robocie i nie tylko

Następny temat

Sztuka kształtowania ciała

WHEY premium