SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanon Deca pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3232

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

97

Wzrost

188

Obwód ramienia

38.5

Obwód klatki

117

Obwód uda

58

Staż na siłowni

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 rok

Cel cyklu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Pierwszy cykl

Stan zdrowia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115
Witam jestem od ponad miesiąca na cyklu sustanon bionichepharma 20x 300mg Deca Malay tiger 20x 200mg cykl układalem sam i chciałbym się dowiedzieć czy wszystko prowadzę jak potrzeba i z głową sustanon kuje co 5 dni po 1 ml dekę 2x w tygodniu po 1 ml pełen pakiet witamin z olimpa plus omege, odżywki białko, aminokwasy dieta dość wysoko kaloryczna aby zbudować masę jak pisałem wyżej jestem juz ponad miesiąc na cyklu efekty są zadowalające z wagi 77.300 na 97 biceps z 33 na 38.5 jeśli będzie potrzeba powiem pełne wymiary z przed i w trakcie lecz to chyba małe ma znaczenie trening prowadzę 5 dni w tygodniu po 2 godziny do wykończenia mięśni pisze tutaj pierwszy raz ponieważ chce uzyskać profesjonalną Odpowiedz z której uzyskam wskazówki i porady pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115
Jutro kolega od was ma.mi pomoc uratować sytuacje jutro dam odpowiedz co i jak będzie robione i dziękuję wam za pomoc i czekam jeszcze na odpowiedzi dodam zdjęcie jutro abyście wiedzieli jak organizm się zachował i ile nabrał wody i tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
a obwod pasa? Cos ta waga do rozmiaru łapy niebardzo...

No i 20kg w miesiac to ladnie musiales naciagnac wody

Opis treningu tez zostawia wiele do zyczenia :)

Pełna ankiete wklej


Zmieniony przez - metakreta w dniu 2015-09-21 19:40:01

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ile w pasie?co z dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No diety zapewne nie ma,naciągnąl woda lepiej niż gąbka i po cyklu spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Klata 117 a bicek tylko 38,5 avwaga 97 ale wody ciągnie. Coś chyba węgli za dużo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a pytanie jest jakie ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115
Dieta bogata w kalorie weglowodany tłuszcze i białko aby zbudować masę 6 posiłków dziennie treningi progresywne czy nabrałem wody myślę że tak a czy mi spadnie to już sam o to zadbam aby jak najwięcej utrzymać w trakcie odbloku rozumiem was doskonale ale Proszę o pomoc a nie o jazdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115
W pasie 98
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115
Jestem tu od 2 godzin wiec Proszę Też o zrozumienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dużo za dużo w tym pasie panie kolego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115
Zaproponujesz jakieś zmiany jakieś ćwiczenia i co do cyklu czy dobrze prowadzony jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 tygodni redu+20 tyg masy. Jakie środki

Następny temat

Cykl a przeziębienie

WHEY premium