SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na siłę!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8087
Ozo w jednym sklepiku można kupic suplement który nazywa się Pro ZMA kopia Acetybolanu 2 (MuscleTecha) w składzie zawiera między innymi(ALC,Tribulus,NAC,...)jeśli chodzi o poprawe wyników siłowych sprawdza się nadzwyczajnie,TCM daleko się chowa jeśli chodzi o poprawe wyników siłowych.Teraz jest chyba jeśli dobrze pamiętam na niego promocja 2opakowani a chyba 100zł.Jeśli ci chodzi o poprawe wyników siłowych to po tym środku
będziesz bardziej nisz zadowolony.Jakbyś się zdecydował to pisz na mejla
a ja ci rozpisze jak go brac. Pozdrawiam Doctor Y.

Doctor Y

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8282
KA + glukoza + witaminki (zma itp.) + trening na sile + dieta = siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Glukoza i carbo nie tylko na siłę, one są po to by uzupełnić glikogen w mięśniach po treningu oraz jako transportery do kreatyny

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
Damix-CARBO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Damixxx to nie jest moj wymysl, taki zestaw polecal mi Wzorek w cyklu na sile.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
po prostu zaszło nieporozumienie inaczej zrozumiałes deliverze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Ja wiem ze stacki pomagaja, ale jezeli trenuje sie dedykowanym treningiem na sile to suplementy wymienione przezemnie sa niemal niezbedne

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
E tam, niezbędne - chyba wg producenta i sprzedawcy. Białko jest niezbędne i dobre odżywanie. Carbo i cała reszta to opcja, jak masz nadmiar gotówki. Co do glutaminy to czytałem różne opinie - kontrowersyjny suplement (tak jak HMB) więc bym jej nie polecał. A już o wpływie glutaminy na siłę nigdy nie słyszałem.

Na siłę to jak pisano - różne formy kreatyny + dobry trening. Poleganie na samych suplementach to głupota!

Glukoza i carbo nie tylko na siłę, one są po to by uzupełnić glikogen w mięśniach po treningu oraz jako transportery do kreatyny

Taak, czytałem o tym obszerny artykuł - gdzie napisano, że to mit. Tzn. chodzi o to, że trzeba dostarczać kilka razy węglowodanów - aby to działało.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2006-05-03 16:52:44

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Knife, skoro znasz sie na tym lepiej od Wzorka to gratuluje.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Chyba człowieku czytać nie umiesz. Przytocz LINK do wypowiedzi wzorka, to napiszę Ci czego nie rozumiesz. Tak się składa, że na suplach trochę się znam - więc wali mnie jaki to autorytet się wypowiada -wszystko można zweryfikować.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2006-05-03 17:13:02

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze robie

Następny temat

nieregularny trening i kreatyna

WHEY premium