SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na rzeźbę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7246
Ok dzięki. Mam jeszcze pytanie bo dostałem w prezencie takie aminokwasy FA BCAA-CORE 350 g 2:1:1, czy one będą się nadawać do mojej redukcji? bo przy redukcji aminokwasy powinny być z wyższą ilością waliny, izoleucyny i leucyny a w tym produkcie nie ma go dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
jak najbardziej sie nadadza, przed treningowo 10-15g
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7246
Witam ponownie, już mam spory zasób supli. Mam pytanie dotyczące witamin, jedynie jaki biorę to kompleks wszystkich witamin w jednym. Może dokupię jeszcze jakieś osobne typu:
1. wit. B6
2. Omega 3
3. wit. B
4. wit. C
5. wit. D3
Co mi polecacie dokupić żeby mi nic nie brakowało.?


Zmieniony przez - kw4prk w dniu 2017-07-04 13:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
a skąd wiesz czego Ci brakuje, może się okazać że nie masz niedoborów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7246
Nie wiem czego mam nie dobór, ale mogę jedynie się domyśleć, w mojej diecie mało jest ryb tak więc mogę stwierdzić że zakup witamin Omega 3 będzie chyba dobrym zakupem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
o3 nie tylko siedzi w rybach, warto by bylo po rpoistu podliczyc to co masz w diecie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7246
Powiedzcie mi jak mam dawkować to joszkę? w tej chwili ważę 76kg. DT na czczo i przed treningiem, w DNT na czczo i w środku dnia? Przy na czczo, jak to jest mogę po zażyciu zjeść posiłek białkowo tłuszczowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
białko tez może spowodować wyrzut, Od razu bym nie jadł posiłku. ok. 0.2 mg na kg masy podzielone na 2 dawki czyli u ciebie ok 15 mg na 2 dawki
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7246
kupiłem Johe HCL Palmas i mam tabletki 10mg, to mogę jeść po całej czy mam jakoś rozkruszać i dzielić? Czyli rano jak johe zażyję o 7:30 to dopiero śniadanie 10:30? czy mogę coś wcześniej? i Czy już o tej 10:30 mogę zjeść śniadanie składającę się też z dużej ilości węgli?


Zmieniony przez - kw4prk w dniu 2017-07-10 13:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to już nie dziel tego.
7.30 to już ok 9 spokojnie można zjeść sniadanie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawidłowe dawkowanie sumpli

Następny temat

Woda a odżywki.

WHEY premium