SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na redukcję z tabatą, siłownią i treningami piłkarskimi

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 1859

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
najlepiej w dziale od IF

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 772
Proszę o pomoc, bo nie bardzo wiem gdzie się zmieścić. Od trzech tygodni przygotowuje się do redukcji na LC w protokole leangains. Od wiedzy trochę mi się już kręci w głowie. Mam wiele pytań dotyczących treningów, suplementacji i samej diety. Nie ma shoutboxa, więc nie mam się kogo zapytać bezpośrednio: gdzie mam założyć temat, gdzie będę mógł zawrzeć wszystkie moje wątpliwości? Dla jasności - jestem po lekturze wszystkich polecanych, głównych tematów. :)

Pozdrawiam
Mateusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
O odżywianie pytaj w odżywianiu o trening w dziale trening a o suple w dziale odzywki i suplementy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 772
Ano właśnie. Czyli nie sposób jest zamieścić jednego tematu dotyczącego po prostu mojej osoby, mojego celu i sposobów jego osiągnięcia? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No niestety tak jest, choć nie mówię że np w dziale trening nie otrzymasz pomocy co do diety czy suplementacji ale raczej to nie będą szczegółowe jakieś porady.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 772
Widzę, że polecasz T-Burnera, którego sobie zamówiłem. Czy dawkowanie:

9-10 1x T-Burner,
Tabata,
12 kawa,
14 pierwszy posiłek,
16:30 2x T-Burner,
17 trening siłowy,
po siłowni shake białkowo-węglowodanowy,
następnie trening piłkarski.

Sprawdzi się to z grubsza? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
powinno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka

Następny temat

ActivLab hormon wzrostu w wieku 16 lat

WHEY premium