SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja na początek

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 142
Siemanko;P. Wałkuje narazie ACT jestem na 6 tygodniu i myśle nad kupieniem supli takich jak SFD Pure Creatine(monohydrat) i Gain Bolic 6000 od Olimpa.Co sądzicie o tym połączeniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ciężko wypowiedzieć się o słuszności tych supli dla Ciebie nie znając Twojego celu. Gain Bolic 6000 to 1/3 cukru, ja bym odpuścił, aczkolwiek jeżeli masz ochotę zjadać w porcji ponad 30g cukru to proszę bardzo - znacznie lepszym wyjściem będzie skrobia kukurydziana, albo waxy. Co do kreatyny, to tutaj akurat można śmiało brać, bo czy masujemy, czy redukujemy, czy walczymy o siłę czy rekomp. kreatyna zawsze się przyda. Wybierz te najtańszą i nie przepłacaj za mono :)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 142
Moim celem jest masa i nie zawsze zdołam uzupełnić diete.Dlatego rozmyślam kupno gainera i nie orientuje sie w jakościach dużo osób chwali własnie Gain Bolica, a co do monohydratu firmy SFD nie jest on drogi a słyszałem że skuteczny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
każde mono jest skuteczne, oczywiście nie na każdego, dlatego czy to sfd, czy big zone czy fitalmax czy olimpu czy innych firm, raczej nie ma to znaczenia przy mono. bierz najtansze w sensie cena za porcje. co do gain bolica, na pewno dziala w sensie, że zwieksza mase ciala, przy zalozeniu że masz nadwyżkę kaloryczną, ale czy chodzi o to by wlewać w siebie praktycznie sam cukier? w mojej ocenie na pewno nie. poszedłbym w strone Vitarade od Fitness Authority, albo Electro Vitargo od Treca. Na pewno o wiele droższe od gain bolica, ale za to jakość węgli pierwsza klasa, a nie jakiś tam cukier. zamiast gain bolica równie dobrze możesz zjeść kilka łyżeczek białego cukru i wyjdzie praktycznie na to samo TWÓJ WYBÓR.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 142
no właśnie problem tkwi w kasie ;D dlatego szukam czegoś z niższej półki, diete myśle że mam w miare umiarkowaną także nie wiele mi potrzeba do jej uzupełnienia a na dłuższą przygode z siłownią spróbuje Electro Vitargo od Treca.Dziękuje że pan sie podzielił swoją wiedzą z żółtodziobem przyznaje SOG'a ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strzal w bark

Następny temat

Worek bułgarski

WHEY premium