SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja i cwiczenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Witam mam pytanie jaki suplementy mógłbym włączyć do treningu MMA i MT.

Ogólnie czy jest jakiś sposób by w miarę szybko nabrać masy ale nierezygnując z MMA i MT? Jeśli tak to jakie ćwiczenia najlepiej robić by zwiększyć chodź trochę masę ale nie stracić na szybkości.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
O suplementację to nie ten dział a co do ćwiczeń to masz w podwieszonych pełno artów od czego zacząć jakie ćwiczenia. Są gotowe plany, można je modyfikować bez problemu.

Jak chcesz na brać masy to na pewno odpowiednie jadło - tutaj jest 70 % sukcesu według mnie a średnio podaje się że sukces diety mieści się w przedziale 50-70 %.

Jesteś tym co zjesz więc musisz się dobrze odżywiać na pewno dobre białka odpowiednia ilość tłuszczy staraj się same roślinne Poczytaj o HDL tak dla zdrowia i oczywiście węglowodany te o długich jak i o krótkich łańcuchach węglowych.

NA pewno pełnowartościowe produkty zbożowe pszenne i takie tam.
Po więcej w dziale odżywianie

Wstępem tyle. Oczywiście nie dowiesz się wszystkiego nawet w przeciągu miesiąca na to trzeba czasu ale na pewno stosowanie diety albo przynajmniej zaleceń jakie powinny być do zdrowego odżywiania to podstawa by osiągnąć sukces. Nie ma też takiej potrzeby byś zaopatrywał się w wiele kilogramów odżywek czy suplementów wspomagających i inne rzeczy zamiast tego skup się na zdrowych produktach odżywczych.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase i siłe do oceny!

Następny temat

TRENING 5x5 DO OCENY

WHEY premium