SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja [Cykl]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 251
Witam was wszystkich. Mam problem ponieważ mam ograniczone fundusze (600 zł) i zamierzam nie zmarnować tego. Mój problem polega na tym że wszystko ok mam listę odżywek ale nie wiem co wybrać... Czy mianowicie L-glutaminę którą widać na liście czy lepiej jakąś pompę np. Universal Shock Therapy. Co myślicie?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie ten dział.

no i raczej też nie do końca właściwe podejście do suplementacji- zdaje się bowiem, ze jest tu trochę przypadku... a i to co piszesz -w jakim celu i jak wkomponowane- nie daje żadnego obrazu Twoich potrzeb...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-02-25 20:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wypłnij ankietę coś się pomyśli https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html no i chyba nie kupiłeś już tych supli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Glutamina na wstępie do wywalenia. Reszta j/w ankiete daj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nie za dużo tego naraz?

Następny temat

co do kupic do cyklu??

WHEY premium