SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
Witam, mam pytanie, otóż trenuje ponad 2 lata (siłownia + kickboxing)
z krótkimi przerwami 2/3 tygodniowymi, jakiś wyjazd, choroba itd. Kupowałem suple wcześniej ale był to np sam MAS XXL, lub sama kreatyna, gdyż nie miałem kasy żeby kupić kilka na raz no i efekty były raz większe raz mniejsze. Teraz mam ok. 300zl do wydania i prosiłbym o pomoc w dobraniu czegoś odpowiedniego :) interesuje mnie przybranie na masie, sile. Tylko nie odpowiadajcie - dieta wystarczy, proszę:) Wiem jak to powinno wyglądać, ale nie zawsze daje rade zjeść każdy posiłek, niezbyt mam czas na przygotowywanie ich, ale jem zawsze rybkę jakaś, makaron z piersią, rano owsianka + jajka, wieczór twaróg coś tam zawsze kombinuje
A wiec do rzeczy, interesuje mnie najbardziej jakiś gainer, myslę nad:
Nutrabolics - Mass Fusion - 7260g cena 200zł
Pvl - Mutant Mass - 6800g cena 210zł
Trec - Mass XXL - 4800 g cena 155zł

Plus do tego
Trec - NitroBolon - 150 kap cena 70zł
ActivLab - Crea Shot - 1000 g cena 65zł
Pvl - Mutant CreaKong - 300g cena 60zł

Co proponujecie? może coś innego?

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie wiesz ile i czego jesz dziennie to nie ma sensu kupować gainerów - nie wiesz czy brakuje Ci białka, węgli czy wszystkiego.

Kupowanie gainerów to średni wybór, cukier + odrobina białka. Jeżeli ma się braki to lepiej kupić WPC i dorzucić trochę płatków owsianych.

Żeby był sens brania kreatyny to wypada ogarnąć odżywianie, bo jeżeli będzie kiepskie to i efekty kreatyny będą kiepskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wypelnij ankiete dzialu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowywania do siłowni

Następny temat

Problem z masą

WHEY premium