SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na sile

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja jakoś do inozyny nie mam przekonania, ona i dibencozide na mnie nie działają chyba wcale, ale co organizm to inna reakcja więc można spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
w innym kontekscie pisalem ;) takim bardziej powszechnym...

co do sily to imo wystarcza trening...suple mozna wlaczac ale dopiero po jakims zaawansowaniu w rozwooj tej zdolnosci...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
przyjmuje że cwiczacy robiąc siłe ma pojecie że bez doswiadczenia może sie skrzywdzić

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
hmm cwicze prawie juz rok(z przerwami to ponad;)) wiec chyba najwyzszy czas na sile nieprawdaz?;) nie bojcie sie, nie skrzywdze sie;)z tego co widze to zdecyduje sie na inozyne vitalmaxa i kretke chyba tez vitalmaxa(m3 i inne jablczany sa na pewno lepsze, co nie ma watpliwosci,ale chyba przy drugim cyklu to nie ma az takiego znaczenia za to w cenie jest duza....), glukozamina wydaje mi sie niepotrzebna...za to napewno dokupie taurynke (vitalmaxa lub olimpu-najtansze;) ktora wg Was jest lepsza?). Co sadzicie o takim zestawie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
aha i jeszcze jedno-wydawac kase na carbo czy moze glukoza wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Flep to tak jak z powyższymi twoimi przyrównaniami, carbo jest lepsze ale droższe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie aminokwasy?

Następny temat

100%natural wpc vs. Pure Whey 80

WHEY premium