SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Ektomorfik, półroczny staż na siłowni.77kg/183cm BF10%. Na klate 90kg x2 Teraz jestem podczas 1,5 miesięcznej przerwy od siłowni. Wcześniej wspomagałem się kreatyną oraz beta-alaniną. Planuje konkretnie wznowić treningi i co sądzicie o takim zestawie na mase:
1. Universal Storm
2. Białko Whey Protein.
3. Gainer SFD

W szafie zostało mi jeszcze trochę mono i beta alaniny. Włączyć do zestawu? Rozważam jeszcze dodanie Universal Shock Therapy. Micha była i jest. Witaminy i mimnerały dostarczam z diety. Co ewentualnie byście polecili na mase? Nie piszcie żebym nie stosował suplementów, bo chcę przyspieszyć przyrost siły imasy. Pozatymm lepiej mi sie ćwiczy, gdy wiem, że coś biorę. Daje mi to dużego psychicznego kopa.


Zmieniony przez - ProdigyGG w dniu 2016-04-04 18:40:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5361
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
jw
jak najbardziej by cykl byl pelny mozesz wlaczyc bete i mono
wrzuc sobie w dzien treningowy 5g mobo i okolo 3g betay po treningowo
i taka sama ilosc w dnt.

w shocku masz juz kreatyne i ba wiec nie ma koniecznosci dorzucania wiecej w innych porach, a na dnt takie ilosci wystarcza w zupelnosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mógłbym brać storma z beta-alaniną? To mono które mam to i tak resztki, a chciałbym spróbować coś nowego. Czy nie będzie się to ze sobą jakoś gryzło. Storm zresztą w składzie ma bete, więc mógłbym brać niewielkie ilości oddzielnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
mozna dorzucic nieco bety by uzupelnic jej ilosc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc rano i po treningu Storm. Przed treningiem beta alanina. Białko przed snem oraz po treningu razem z carbo z leucyną z sfd. Ma to ręce i nogi? :D Gainer gdy nie będę miał możliwości, żeby coś przygotować/zjeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie tkanki tłuszczowej

Następny temat

NO-XPLODE + kreatyna + bcaa

WHEY premium