SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Superek+ Winko + Propinicum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
po tylu strzałach będziesz miał na tyłku tyle zrostów, że nie będziesz mógł wbić igły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
mam obmyśloną taktykę dupno-udową więc jakoś dam rade

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
hehe :) polecam barki -boczny akton, wg mnie to najlepsze i naj mniej bolesne miejsce do robienia zastrzyków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
W barki wchodzi jak w masło - kłuje tylko jak żyłę przebijasz na wylot i wchodzisz głębiej wtedy piecze - tak mi się zdaję. Ale barki są super. W tyłek już dawno nie walę - a mam/miałem w cyklu 80 strzałów.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
tez nie lubie kluc sie w dupe bo szyja mnie boli jak wykrecam leb

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
A ja nie dlatego - mnie skurcze łapią w grzbiecie jak się odwracam.

Acha - polecam strzykawki hiszpańskie BD - Becton Dickinson oraz igły '5 Polfa Bolesławiec - zestaw sprawdzony przez mnie i wtłacza się bardzo lekko i szybko w porównaniu do innego gówna - ****a ile ja sie czasem na mecze z tymi iglami BD Microlance - nie mylić z powyższym BD tępe i wogóle. Strzykawki Polfy/Jelfy w dupę sobie wsadzić.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Oj już nie przesadzaj... pompki fakt, BD chodzą lekko jakby były nasmarowane olejem, można je polecać ale igły? Nie zauważyłem żeby były lepsze/gorsze... igła to igła jedna średnica jedna ostrość jeden atest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nie przesadzam Kiciuś naprawdę przy tylu szotach próbowałem wszystkich i stwierdzam tylko fakty zaobserwowane przez mnie.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Sam byłeś zdziwiony 4 dni temu - o koorwa czemu Ci tak wolno wstrzykuje - wtedy miałem Microlace'y. Dzisiaj Bolesławce i moment. Ciach i jooż!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
uriel jaki cykl masz teraz na warsztacie ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doping krwią

Następny temat

male pytanko..

WHEY premium