SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strefa na moda działu Doping

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9404

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Shoxa juz nie ma.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
szkoda swoj chlop tylko nie wiem za co polecial...

P.S. zapomnialem wspomniec o b-50

Zmieniony przez - matip1987 w dniu 2008-01-17 22:22:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jak ktos chce to moge sie zajac dzialem zdjecia wiedze jako taka mam wszystko zalezy od gory

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
B-50 jestes odpowiednim kandydatem,
jakies tam pojecie masz

popieram

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
Gdzie jest problem w dziale doping zdjęcia ?
z tego co mi wiadomo aktywny jest tam Marcel i krzykacz
dział ten nie jest jakims mega czesto odwiedzanym działem, jak i nie ma tam zakladanych wielu tematów , sa pewno dni z i 0 tematów tam powstaje, co widac po datach ostatnich postów na 1 stronie

Sprawa jest prosta,
nie widze sensu dawania nowego moda specjalnie pod ten dział,
ewentualnie proszę modów dopingu o skonsultowanie sie miedzy sobą i ustalenie kto tam czesciej bedzie zaglądał, by przynajmniej 3 osoby to czyniły

Poza tym wyniki anekiety w tej chwili dla mnie nie są tu wartościową informacją. Osoba w tym dziale musi posiadać wiedzę, pozwalającą mu na moderowanie w TYM akurat dziale.
Jak już ktoś wspomniał, co z tego iż ktoś ma czas , jak nie będzie umiał odróżnić oryginału od podróbki substancji X czy Y

Pomijam fakt, iż większość osób która wypowiedziała się 'za'
to znajomi ze spam postów,
podsumowując: decyzja nalezy do moderatorów dopingu, musi to byc decyzja wiekszosci, moda oficjalnie/nieoficjalnie w dopingu maja:
aleks, krzykacz, gregor, marcel, kazam, elite, lebron
tak więc ja czekam tylko na ewentulny znak - wg mnie przy takiej ilosci moderatorów nie widze problemu by dodatkowo 1-2 wlaczylo powiadomki w tym dziale i tam zagladało

TO nie doping czy suple iz jest tam zakladanych ~40-50 nowy tematów dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
akurat mało mnie obchodzi tamten dział narazie i wogóle tam nie zaglądam(narazie )
wiec obiektywnie... sadze ze banan dobrze podchodzi do tematu jak i osoby które stwierdziły ze niezbędna jest spora wiedza, równiez o nowościach
nie wiem czy strefa taka ma, jesli tak to dać moda niech sie wykaze
jesli nie to nie ma o czym rozmawiac raczej

bardzo dobrze ze nawineliście temat i dbacie o dział w ktorym siedzicie
może dzieki temu grono modów a jest spore, miedzy soba ustalą kto gdzie pilnuje i bedzie porządek
lub wybiorą osobe wedle ich odpowiednią-tyle ze pamietac nalezy nie tylko o tym czy sie zna czy nie ale równiez czy chociaz po czesci ma tyle zapału i chęci co strefa
a jesli bedzie osoba strefy uwzględniana to zwróćcie uwage na jakoś jego wypowiedzi chociazby w tym temacie-kultura i "ogłada"- i to tez jest na duzy + dla niego
pozdrawiam znajomków ( i rozdaje za podejscie... -nie dobijać )


Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2008-01-18 00:12:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
B50 na moda w zdjeciach jak najbardziej
chlop ma wiedze i raczej zna sie

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
dajcie mu spokój nie dość ze klaszcze u rubika to jeszcze stoi w szopce-przemeczy sie chłop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
ja jestem oficjalnie czy nie?

tak jak pisalem, syfu w tamtym dziale nie widze
powiadomki mam wlaczone i malo co sie tam dzieje
jak cos jest nie tak to zaraz sie znajduje osoba ktora 'czysci'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Ja rowniez uwazam ze jeszcze jeden mod w dziale Doping zdjecia by nie zaszkodzil. B-50 byl by wlasciwa osoba na to stanowisko Chlopak posiada duza wiedze poprata doswiadczeniem, jest b.czesto na forum i duzo rzeczy przelecialo juz przez jego rece. Mysle ze powinniscie zaglosowac i podjac sluszna decyzje. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2008-01-18 10:45:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O SKASOWANIE TEMATU

Następny temat

galeria zdjęć

WHEY premium