SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Steven Seagal - ktos więcej niż aktor..(hrrr..)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Co do tego że Stefan otacza się brygadą schabów (ktoś tam wspomniał na początku) to po prostu normalka u różnego rodzaju celebrities, nawet Tyson dość często pokazywał się w towarzystwie paru ochroniarzy. Po prostu w razie ewentualnej bójki czy zaczepki taniej i wygodniej jest mieć paru ochroniarzy którzy się tym zajmą niż np. spuścić komuś wpieprz osobiście - a potem dostać pozew na grube tysiące $$$, drugie tyle wydać na adwokata i jeszcze na jakiś czas być wyłączonym z biznesu.

Wyobraź sobie że reżyser kręci film za 100 mln $, a tu w środku zdjęć główny aktor nie może grać bo ciągają go po sądach. Albo ktoś wybił mu bark w czasie bójki. Straty pójdą w grube miliony, a na to nie można sobie pozwolić. Na tej samej zasadzie zatrudnia się kaskaderów nawet do scen w których ryzyko jest minimalne i pewnie sam aktor dałby sobie z nimi radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
jak nie lubie Stefana, tak muszę przyznać GB rację. Koniec końców facetowi nie przystoi samemu opędzać się od chłystków ze sztachetą, którzy chcą sprawdzić czy dowalą Seagalowi. Takie akcje mogą cieszyć chyba tylko Russella Crowe

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 273
A siódemkę już tak? :) Po prostu zdziwiło mnie czemu oddzieliłeś 6 dan od 7 dana ("inna bajka")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
O ile się orientuję- 6 dostał, gdy jeszcze mało kto o nim słyszał jako o aktorze(nie wiem nawet czy już grał wówczas) a 7kę mu dali gdy już był gwiazdą. To pewna różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 273
Spoko kumam.



Hehe a była już ta historia, jak wydusił Seagala LeBell (zapaśnik, wtedy już w wieku emerytalnym) tak że Steven popuścił w pory? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
nie było ale jak widać chyba stefcio nie ma szczescia do duszen

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
co do tych danów-na youtube jest ten filmik, ktory wrzucilem. Seagal jest na nim dużo młodszy, prezentuje techniki, prowadzi terning. On wtedy jeszcze nanym aktorem nie był moim zdaniem. A podpis brzmi-SS 7 dan. Ale jak to bylo nie mam pojecia...zresztą-Ryszard R. i tak wymiata pod tym wzgledem;-0

Seagal zdobyl zaszczytny tytuł najgorzej ubranego aktora Ameryki. Opinia brzmiała: "Ubiera się jak duża, kolorowa papuga"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
ja tylko powiem, że widziałem jakieś tam sceny z filmów z Seagalem i na tej podstawie uważam jego twórczość za beznadziejne dno. pokazywanie tak bezsensownej przemocy - typu wybijanie człowiekowi zębów kulą bilardową ma się jak sądzę nijak do ducha aikido. jak się za coś takiego dostaje dana to bardzo mi przykro. ja bym dał bana a nie dana, jakbym był jakimś wielgachnym aikidockim moderatorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
"wielgachny aikidocki moderator"...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
wielgachna aikidocka moderatorka Danuta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

American Bounty Hunters

Następny temat

Tapia przedawkował...

WHEY premium