SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy - brać czy nie brać ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1198
************
Templer...ja trening miałem dobrze rozpisany na 90%, a z odżywianiem to już wogóle. Rozpisałem sobie wszystko dokładnie, dziennik założyłem, jadłem odżywcze rzeczy: tj. ryż,banany,jajka itp. Rozpisałem sobie spożycie białka,węglowodanów i tłuszczu i starałem się do tego przykładać... Siła i masa szła ale teraz myślę żeby na koksie spróbować. Po pierwsze jak zaczynałem wazylem niecałe 60kg i na klate 45kg brałem a teraz jest sporo lepiej Po prostu chciałem zobaczyć jakie będę efekty(+)po koksie ale liczę się również ze skutkami ubocznymi jakie mogą wystąpić ...

Chyba sobię zapodam Testosteron Prolongatum ale jeszcze się zastanawiam
(słyszałem że może spowodować on ginekomastię)...ale to chyba tylko jeśli będę go brał w nadmiernych ilościach???...
Pozdrawiam wszystkich!
*****************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widocznie skoro masz tak słabe efekty to na 90% miałes zły trening i diete, a koksu sprubuj sobie tylko potem nie marudz i nie mów że żałujesz!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup sobie mleko synku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1198
Dobra, chyba macie rację...narazie spróbuję jeszcze raz przybrać na wadze (bez koksu),ale jak dalej nie będzie efektów to się przerzuce na SA ;)
Thx i pozdro dla wszystkich !!!

P.S
To nie znaczy że nie czekam na wasze posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
neti normalne jest to ze na poczatku zaczynasz ciwczyc to ci idzie najszybciej i nie licz ze tak bedzie caly czas.Z czasem jest coraz ciezej ale postaraj sie jak najwiecej z siebie wycisnac na sucho!A bedzie jeszcze ciezej jak se teraz przywalisz.Powiem ci sam po sobie ze tez strzelilem se cykl po 2,5 latach cwiczen na sucho no ale juz minelo 1,5 roku od niego i narazie mnie nie ciagnie sprobowalem wiem jak jest a wcale nie jest tak ze bedziesz niewiadomo jaki.Pozatym pozniej ma sie delikatneg dola po odstawieniu, ze nie idzie tak jak na szprycy.Na tego dola nie ma lekarstwa:)Odblokowanie swoja droga ale psychy nie odblokujesz.No ale jak sie uprzesz to sprobujesz i pozniej sam wyciagniesz wnioski.Moim zdaniem masz jeszcze czas.POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1198
Templer zgadzam się z Tobą w 100%. Na początku siła szła jak burza ale później się coś przyblokowało (dokładniej w zimę na 70kg):( . Teraz przed użyciem SA staram się uzyskać o nich jak najwięcej informacji.Z tego co do tej pory udało mi się wyczytać wynika iż najlepszym rozwiązaniem byłby dla mnie Testosteron Prolongatum[a jeszcze lepszym nie branie niczego ] + 100 Mety. Co o tym sądzisz Templer???
P.S
I jeszcze jedno
1.Czy nawet mała dawka Prolongatum może spowodować ginekomastię???2. Czy konieczne jest "odblokowywanie" po zażywaniu tego sterydu??? . Proszę o wyczerpującą odp. Z góry thx ...Pozdr@wiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1198
Mam 20strz. Test. Prolongatum i 100x metki. Jak zrobić z tego cykl. Proszę o pomoc !!!

Z góry THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1198
U mnie dłuższa(nie wiem jak długa) przerwa z powodu awari kompa.
Sorki i pozdro dla wszystkich pakerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
stary na moje oko to "troche" za duzo jak na 1 raz.20 strzalow i 100 mety na dodatek przy twojej wadze.No nie wiem naapewno cie rozwali ale i zejdzie duzo.To ja myslelm ze mialem za duzo jak na pierwszy raz bo 15 strzalow prolo no i dalej tak sadze a u ciebie....jesli juz chcesz tak to wziasc to po 1 zmniejsz mete albo wogole ja wywal a po 2 tego tescia tez mniej.Mete odloz se na inny raz przynajmniej dowiesz sie jak kazdy z nich oddzielnie na ciebie dziala.Przeciez masz czas. A co do odblokowania to jasne ze musialbys sie odblokowac.Jesli chcesz to max 15 prolo 200,300,400,300,200,100 i clomid na odblokowanie 20 tabsow zaczynajac od ostatniego tygodnia cyklu 5 dni po 2 tabsy i 10 po 1 tab.Ja tak bralem bylo dobrze ale sadze ze moglem zrobic to samo mniejsza iloscia tescia.Czlowiek uczy sie na bledach.POzdrawiam i radze sie dobrze zastanowic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypij kawe przed treningiem to Ci się wyniki poprawią

.....:::::CAMEL:::::.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taki trening + meta i sustanon 250 hmm ???

Następny temat

clomid po superanabolu

WHEY premium