SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy "Tak czy Nie"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Sprawa wygląda następująco.

Mam 23 lat i w tej chwili 85 kg wagi (w przeciągu 4 miesiąców schudłem 20 kg) Od dłuższego czasu zastanawiam się nad sterydami typu "Anowar, Winstrol, Testosteron" ale z tego co mi wiadomo generalnie po sterydach się rośnie ( jesteś większy )nie o tyle ze w tłuszcz tylko w obwód mięśni (jak się mylę to przeprasza ). Chce osiągnąć efekt suchego mięśnia ( same mięśnie bez tłuszczu i dobra rzeźba ) czy są sterydy które pomogą mi w tym ( szybsza przemiana materii, redukcja tkanki tłuszczowej , uformowanie się mięśni ) czy lepiej zainwestować w dobra dietę i dużo aerobów.

Dodałem zdjęcie profilowe wiec tak wyglądam. Piotrek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82758 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699895
decydując się na SAA i tak musisz mieć dopracowaną dietę i trening
sterydy to nie jest sok z gumijagód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Zdaje sobie z tego właśnie sprawę.
Ale na dzień dzisiejszy moje życie to praca -8h i siołoownia 5x lub 6x w tygodniu- 1,5=2hhhh

Co do diety dużo nie jem, w zasadzie nie wiem czy to można nazwać dietą bo nie chce jeść.
Ale 0 alko i słodyczy.



Zmieniony przez - kowciu20 w dniu 2013-08-08 22:17:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Ja CI powiem, że nie warto bo się można uzależnić. Z reszta jak od wszystkiego.Ale jak nie masz diety to najpierw dopracuj ten temat i powinno coś jeszcze ruszyć. Poza tym jaki masz staż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
na dzien dzisiejszy moje zycie to praca 12-14h, silownia, kardio i znajduje czas na rodzine, robienie posilkow i od czasu do czasu poczytanie tego co mnie interesuje jak sie chce to mozna, a jak sie nie chce to zawsze znajdzie sie wymowka

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
nie wierze Ci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20056
Tez nie wierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie jesteś w stanie trzymać michy na 100%, to przynajmniej zwracaj uwagę na to co jesz na co dzień. Dobieraj sobie posiłki mniej więcej tak by było ok, nie trzeba na to poświęcać jakoś mega dużo czasu. Większość z nas pracuje i jakoś sobie radzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zacznij od diety zobaczysz efekty żarcie w tym sporcie to 80% sukcesu reszta to środki,trening itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35440
Dieta + suple i bedzie si :P ja na twoim miejscu bym poczekał ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Zrób jak najwięcej się da bez saa. Ułóż dobrą, zbilansowaną dietę, dobierz odpowiednio trening. Poćwicz z tą dietą jeszcze z rok, dwa i wtedy, jak już dojrzejesz psychicznie do tego możesz sięgnąć po saa. Wg mnie, to byłoby najlepszym rozwiązaniem. Saa to bardzo dobre środki, jednak nie zastąpią tego o czym wcześniej pisałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta! Jaki trening na cykl.

Następny temat

Ile przerwy?

WHEY premium