SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stare byki siedzą w spamie i pakują koxy w gacie to jest spam post podkarpacie %-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163569

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
czak jakiego auta jesteś posiadaczem ?

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
żadnego tata ma jeszcze golfa III ale do jesieni musi zmienić.
u mechanika pani zostawiła samochód golf IV i mechanik mówił żebym odwiózł panią do domu i przywiózł samochód. Właścicielka starsza facetka koło 50 więc do jej domu jechałem przepisowo. z powrotem troche przycisnełem i powiem że chodzi cudownie motor koło 2.0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
hehe a Ci mechanicy jeszcze trochę sobie nim pośmigają
znajomy pracował w warsztacie to opowiadał jak to jest jak ktoś zostawia samochód oczywiście taki lepszy

Zmieniony przez - G-SZIT w dniu 2008-07-31 22:23:15

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
oj nie tam ruch przy trasie spory roboty od ***a albo więcej jedynie biorą jak wprowadzają nowe płyny . Zakład ma przemiał konkretny i pracują tam nieźli fachowcy a samochody mają do roboty całkiem fajne większość audi mercedes zza granicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
zza granicy auta bo jak nawieźli tyle aut w spadku po niemcach to teraz sie psuć zaczynają

a jak zakład dobry to luux, ja mowie to co opowiadał kolega jak jest u mnie tutaj w okolicy z tym

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
nie samochody mają maxz do 7 lat rzeczy które tam robili to nie typu regeneracja turbin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
a to zakład konkret w takim razie

w sumie tak pieprze że auta w spadku po niemcach ale chciałbym jedno takie w tym spadku dostać

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ja czekam aż ojciec samochód zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
jsk tam leci u was czas

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
ja puki co śmigam maluchem bez prawka


a czas jak leci ? lipa dzisiaj mam jakiś refleksyjny wieczór bo sie dowiedziałem że dobry znajomy ma żółtaczkę ...

... szału nie ma.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ZOBACZ KONIECZNIE!!!!!!!!!!

Następny temat

Kreatyna rzeszów

WHEY premium