SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stagnacja podczas redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6247

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

Kobieta

Cel

Odchudzanie

Waga

46

Wzrost

165

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca fizyczna, duży ruch przez cały dzień

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Brak

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta 1000kcal i mniej, utrata 10kg

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Jest u mnie w klubie na kickboxingu koleżanka +/- 45 lat... jak ona się zmieniła przez te pare miesięcy... ciężko sie na treningu skupić a kickboxing tez nie jest sportem stricte siłowym. Także sport to zdrowie i piękno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
Jeszcze się nie spotkałem z opcją żeby bez treningu siłowego ktoś budował sylwetkę umięśnioną. Trening siłowy powinien być uwzględniony w każdej dyscyplinie sportu i zazwyczaj tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
flex1976
Jeszcze się nie spotkałem z opcją żeby bez treningu siłowego ktoś budował sylwetkę umięśnioną. Trening siłowy powinien być uwzględniony w każdej dyscyplinie sportu i zazwyczaj tak jest.


No ja raczej tez nie, ale szczupłą i zgrabną na pewno. A mówimy o młodym dziewczęciu 46kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Kobietom jeszcze trudniej jest kształtować sylwetkę z uwagi na taką, a nie inną gospodarkę hormonalną. Dlatego też w szczególności powinny one trenować siłowo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 263
bartek81
Jest u mnie w klubie na kickboxingu koleżanka +/- 45 lat... jak ona się zmieniła przez te pare miesięcy... ciężko sie na treningu skupić a kickboxing tez nie jest sportem stricte siłowym. Także sport to zdrowie i piękno!


No właśnie jak to jest ? Tylko siłownia i trening siłowy czy takie coś jak SW też działa w kwesti redukcji ale też i nabrania sylwetki ?

A co do problemu to raczej sobie rozwaliłaś metabolizm zbyt restrykcyjną dietą a możliwe też ze Twój stan odżywienia na tym ucierpiał. Regularna dieta uwzględniająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki, energie i powinno wszystko wrócić do normy. Najlepiej to było by powoli wracać do normalnego jedzenia czyli jeśli miałaś 1000 to teraz 1500 potem coś więcej aż dojdziesz do swojej CPM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Oczywiście, że sylwetkę można zmienić w przypadku różnego rodzaju aktywności. Jednak pewnego poziomu nie przekroczymy trenując sporty walki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 260
Stunt_13
bartek81
Jest u mnie w klubie na kickboxingu koleżanka +/- 45 lat... jak ona się zmieniła przez te pare miesięcy... ciężko sie na treningu skupić a kickboxing tez nie jest sportem stricte siłowym. Także sport to zdrowie i piękno!


No właśnie jak to jest ? Tylko siłownia i trening siłowy czy takie coś jak SW też działa w kwesti redukcji ale też i nabrania sylwetki ?

A co do problemu to raczej sobie rozwaliłaś metabolizm zbyt restrykcyjną dietą a możliwe też ze Twój stan odżywienia na tym ucierpiał. Regularna dieta uwzględniająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki, energie i powinno wszystko wrócić do normy. Najlepiej to było by powoli wracać do normalnego jedzenia czyli jeśli miałaś 1000 to teraz 1500 potem coś więcej aż dojdziesz do swojej CPM.



Tak, dostosowałam się już do wcześniej udzielonych rad. Weszłam na swoje zero kaloryczne, a nawet trochę je przekroczyłam, zrobiłam badania - które na szczęście są jak najbardziej prawidłowe. Działam teraz znacznie wolniej i rozsądniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
I super, tak trzymmaj! Buduj swoje już piękne ciało i czekamy na więcej zdjęć po przemianie ;D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Rozsądne postępowanie. Jeżeli masz wyniki badań, to możesz je tutaj wkleić w celu przeanalizowania.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 260
Jasne, nie ma sprawy. Już wklejam wyniki :)




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSHEE Vitamin i OSHEE Isotonic co sądzicie

Następny temat

Wysokokaloryczne posiłki

WHEY premium