SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stagnacja na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1846
I
1)Przysiady 5x
2)wiosłowanie + wycisk płasko 5x
3)wycisk hantli w siadzie 5x
4)uginanie sztangą łamaną 5x

II
1)MC 5x
2)wycisk żołnierski 5x
3)podciąganie sztangi do brody 5x
4)wyciskanie francuskie 5x

III
1)Przysiad 5x
2)wiosłowanie + wycisk skos 5x
3)uginanie sztangą łamaną 5x
4)szrugsy hantlami 5x

IV
1)wyciskanie żołnierskie 5x
2)ściąganie drążka do klatki szeroko + wycisk wąski 5x
3)podciąganie sztangi do brody 5x
4)wycisk francuski 5x

Takie FBW robie obecnie. Dlaczego rowerek to marny trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
5x to 5 serii, czy 5 powtórzeń? Myślę, że ten trening można by było poprawic.

Juz pomijając fakt, że jeździsz w pomieszczeniu zamkniętym, to intensywność takiego treningu jest mierna - a jakby nie patrzec, ma ona wieksze znaczenie, jak czas wykonywania cwiczen.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1846
5x to 5 serii. Powtórzenia 10,10,8,8,6. Nie jest mierna, po aero schodze i mogę wyciskac wodę z tshirta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ja jak wyjde na 40 stopniowy upał, tez sie pocę. To znaczy, że moge zaliczyć to, jako intensywne aeroby?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1846
Oj, wiesz, ze to nie to samo ;d Ja nawet bez wychodzenia na 40 stopniowy upal sie poce :) Ale w porównaniu do innych wysilkow fizyczny, rowerek tyra mnie najbardziej. Wczesniej mialem szybki marsz (7km/h) ale wole rowerek bo mnie mocniej tyra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To, że Cię coś tyra, lub czy odczuwasz głód nie jest wyznacznikiem niczego. I uwierz mi na słowo, że na rowerku stacjonarnym możesz jeździć do śmierci, a spodziewanych efektów może brakować.

Poza tym, skoro rowerek jest taki męczący, czas zastanowić się, nad treningiem siłowym, bo coś tutaj nie gra. Dopracuj plan treningowy, bo nie zachwyca i zacznij ćwiczyć, tak, jak Bóg przykazał.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1846
A co jest z siłowym nie tak i dlaczego tak sądzisz? I jak według Ciebie powinien wyglądać trening siłowy 'jak Bóg przykazał'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Z twojego treningu wywaliłbym ćwiczenia izolowane, podzielił go na 3 dni w tygodniu i oparł o 5, może 6 ćwiczeń złożonych.

Może zobrazuje Ci to tak. Skoro jazda na rowerku 35km/h Cię tyra bardziej, niż siłowy, to masz z dupy trening siłowy. Zgadywał dalej nie będę, bo nie mam ku temu podstaw, mogę jedynie domniemać na podstawie tego, co piszesz.
A to, czy wyciągniesz z tego wnioski, czy będziesz starał się udowodnić swoje racje, to już Twoja sprawa. Nie prowadzę Twojej redukcji.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1846
Przecież ja nie próbuję niczego udowodnić, jedynie zbieram opinie aby potem je wprowadzić w życie. I gdzie napisałem, żę trening na rowerku tyra mnie bardziej niż trening siłowy? Po tyraniu na siłce czasami mam problemy, żeby koszulke zdjąć więć nie wiem, czy jest z dupy :) Ale odnośnie izolowanych masz rację, wezmę to pod uwagę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ale w porównaniu do innych wysilkow fizyczny, rowerek tyra mnie najbardziej.

Widocznie źle zrozumiałem.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makaron durum gotowany na parze

Następny temat

Dieta na masę do oceny.

WHEY premium