SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stagnacja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 738
Witam, mam problem ze stagnacja na macie. Cwicze bjj i widzę ,że od jakiegoś czasu nie rozwijam się. Przegrywam nawet z dużo słabszymi. Robiłem przerwę , ale to też nie pomaga. Sam już nie wiem co o tym myśleć ;/. Mieliscie takie cos ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Skup się oraz... przykoksuj :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 738
Techniki na treningu umiem powtórzyć, ale w walce nie bardzo :/ Coś jest nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
stresujesz się, zjaraj blanta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 738
zjarac blanta i przyjsc na trening ? :D ciekawa propozycja a cos na serio? Cwicze ponad rok , a ostatnio przegrywam prawie z kazdym nie wazne czy cwiczy 5 lat czy 3 miesiace -.- to mnie dobija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
taki "przestój" jest normalny, nie martw sie , sam cos takiego mialem rozmawialem na ten temat z trenerem i wlasnie to mi powiedzial, nie ma co sie martwic kazdy przez to przechodzi :) trenuj i nie dlugo wejdziesz na "nastepny poziom" ;p

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
A rozwijasz odpowiednie skille za punkty doświadczenia? Pewnie ładujesz w broń dwuręczną zamaist dać na parter, ew idź w stronę magii i ognistych kul o_o

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-12-23 09:18:16

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Gość kulturalnie pyta a Wy wieś robicie :E
PS. Jak umiesz na treningu techniki dobrze a w walce nie to dodaj do treningów trochę agresji i siły, _samą_ techniką nic nie zrobisz.

Zmieniony przez - bp64 w dniu 2011-12-23 13:19:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Mówiłem, że stresuje się chłopak. Z czasem dojdzie do wprawy, chyba że jest jak Kenny Florian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1326
A może to wina trenera? Sam pamiętam jak chodziłem do jednego klubu "para klubu" miałem podobnie. Byłem uczony wielu rzeczy w dość mizerny sposób,mało wyjaśnienia a potem w walce skutkowało to jak skutkowało każda rzecz jest bardzo ważna.Trening jak trening wszystko zrobisz ale w walce nikt Ci już na to nie pozwoli od tak więc musisz mieć to wypracowane perfect inaczej klapa.Z czasem powinno Ci to przejść chociaż jak na rok treningu taki moment powinieneś mieć na początku :P Zresztą teraz ludzi uczą wielu niepotrzebnych technik które sobie można obejrzeć co najwyżej filmach akcji. Może to być wina klubu jak i twoja. Sam na początku wachałem się czy wejść w nogi czy to skutkowało to tym, że nigdy mi się nie udawało trzeba dodać trochę agresji i iść do końca nie uda się trudno ważne żeby wylądować w "korzystnej sytuacji".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystkiego najlepszego !

Następny temat

Kiedy Ty obawiasz się ruszyć dupy w troki na trening....

WHEY premium