SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack na siłe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
Startuje z cyklem na siłę

Białko: Gold standard 100% whey
Bcaa : 500 g trec
I mam problem NB II czy Xpand a może jakaś inna odżywka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
NO Xploda nic nie pobije! a co do bialka to mam drugie opakowanie 4,7kg whey gold standard truskawka az sie boje ze bedzie niedobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ja bym dał Xpand'a osobiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
cel wyznacza przede wszystki odpowiednio dobrany trening.

białko myslę, ze ok
aminki wybrałbym z alaniną[b. pomocna w wysiłkach beztlenowych- im bardziej beztlenowy tym bardziej wskazana], więc ja na twoim miejscu rozglądnąłbym sie raczej za taką mieszanką.

ponadto ze staków jesli nie możesz innego tylko z tych dwóch to xp, jesli zaś możesz wybierac z wiekszej ilości to b. dobrymi byłyby np; clout, hp, KO, crev
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
Gold standard 100% tylko nie kupuj smaku rocky road... bo ja kupilem 4,7kg i na sile teraz pije a smakuje prze ochydnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Co do bialka polecam z cala odpowiedzialnoscia SYNTRAX MATRIX i dodal bym Clout'a.. jak dla mnie najlepszy stack jaki w zyciu jadlem :)
pozdro

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
"apokalipsa" białko i aminki już mam więc nic nie zmienię a co do stackow to clout i crev wyglądają imponująco, a twoim zdaniem w treningu na siłę który będzie efektywniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
hehe to trochę słabo trafiłeś artek90. Ja mam czekolada/mięta narazie czekam na stacka żeby zacząć cykl ale sypnołem sobie porcję i smak całkiem całkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Clot w polaczeniu z NitroE wypadl naprawde imponujaco.. jestes zadowolony.. skonczylem go jesc jakis tydzien temu i zaznacze ze sila dalej pnie sie w gore.
Smialo polecam :)

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
a jak tam efekty po coult, pompa, siła ogólne wrażenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
proponowane dawki w zupełności wystarczają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Pompa jest po Nitro ;) bo po to on jest ogolnie rzecz biorac

Clot zdecydowanie na sile :)

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Xpanda Energized i białka wpc ostovia

Następny temat

Wybór staków kreatymnowych

WHEY premium