SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spowolniony metabolizm-Prośba o pomoc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Toszko musisz się wybrać do lekarza-psychiatry ,musisz walczyc o to ,aby siebie zaakceptowac,on Ci moze wiele pomoc w tym kierunku,przetlumaczy duzo rzeczy. Prosze,zrob to dla siebie,chociaz po to by zobaczyc jak to wyglada. Musisz być silna,zawsze sa chwile zwatpienia,ale wazne zeby to przezywciezac i brnac do przodu-w zycie,ktore tyle szczescie przygotowalo dla nas,ale trzeba umiec je wydobyc.

Przede wszystkim tez zero glodzenia,nie patrz na organizm,bo narazie nie bedzie sie domagal,pewnie masz spowolniony metabolizm,ale jak juz mowilam da sie to naprawic. Musisz jesc tyle ile sobie wyznaczysz,bez zadnch oszustw i przycinania. Pelno wartosciowe i regularne posilki,nawet gdy nie bedziesz glodna. Na poczatku waga moze minimalnie wzrosnac,ale potem sie ustabilizuje i nie bedziesz tyla.
Nie boj sie tez przytyc,bo warto sie troszke poswiecic dla odzyskania zdrowia niedobrze bedzie gdy staniesz w miejscu- jeszcze bardziej zmeczysz sie psychicznie,bedziesz myslala,ze cokolwiek zjesz pojdzie CI tu i tam(kiedy tak nie bedzie),a organizm jeszcze bardziej dobijesz.Powolutku trzeba bedzie go przyzwyczaic i nic zlego sie nie stanie,bedzie wiedzial co i jak wykorzystac.

Moglabys podac dokladne wyniki tego pomiaru z Natur House?

Toszka ,ale pamietaj, zeby jakiekolwiek dzialania mialy sens musisz sama siebie pokochac,zaczac z soba wspolpracowac,nie patrzec na siebie jak na wroga,a pomóc. To co robi z nami chec bycia idealnymi(gdy tak naparwde nie ma idealow),moze nas calkowicie pograzyc,jakby to bylo w zyciu najwazniejsze-wyglad, imponowanie kolezankom(tym ze sie chudnie),potem dzieje sie tak ,ze musimy skupic sie na sobie-bo nie ma innego wyjscia jesli narzucilisymy sobie jakis cel,a wtedy to co sie dla nas liczylo,przestaje nas obchodzic,tak bardzo zatracamy sie w tym swinstwie. Ale trzeba byc silnym,bo takie jest zycie. Musimy wyciagnac nauke z tych przezyc i zyc dalej-jak najlepiej potrafimy

Dziennik to dobry pomysl.Jesli sie nie krepujesz,to koniecznie wrzuc zdjecia,albo jesli zechcesz przeslij na maila. Zobaczymy jak to wyglada.
I prosze,nie obiecuj byc mila, musisz byc soba , jak sie wsciekniesz to tez wal w dzienniku slowotok,(oczywiscie pamietaj o cenzurze)! Ja natomiast moge obiecac,ze będe wpadac do Ciebie gdy tylko bede miala wolna chwilke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
i dziekuje za odwiedziny mojego tematu ;) Musisz sie wziac mocno w garsc i postanowic,ze cokolwiek by sie dzialo nie dasz sie zlamac,musisz walczyc o lepsza przyszlosc.

Ale zbieg okolicznosci- dwie martuchy się styknely , ja troszke z innej okolicy i 19stka dopiero w grudniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchaj, masz moze telefon? przepraszam, ze taki nachal ze mnie ale jesli moglabym z Toba chwile pogadac przez tel., jesli bys sie zgodzila...bardzo by mi to pomoglo. jak masz mejla, to napisz do mnie [email protected] i tam ewentualnie podaj nr. bardzo by mi to pomoglo, naprawde, jestes naprawde extra osoba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat, redukcja 15 kg, pewne utrudnienia

Następny temat

Tania dieta, prosze o pomoc

WHEY premium