SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób prezentacji sprzętu w sklepie MARBO

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Moi mili,

Mam do Was kolejne pytanie, tym razem o sposób prezentacji sprzętu w naszym sklepie. Jako przykład posłużę się ławką MS-L005.

Czy według Was bardziej przejrzysty i czytelny jest sposób prezentacji produktu w formie długiego opisu graficznego, jak u nas w sklepie:

http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-lawka-wzmacniana-ze-stojakami-szeroka-l005.html

czy ten sam produkt przedstawiony w tradycyjny sposób:

http://www.sklep-presto.pl/product-pol-29070-Lawka-regulowana-wzmacniana-ze-stojakami-MS-L005-Marbo-2012.html

Dlaczego pytam ? Dostaliśmy dużo zgłoszeń, że przy mniejszych monitorach duże zdjęcia są nieczytelne, nie da się zobaczyć produktu w całości, ciężko znaleźć dane techniczne, itp.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
"Tradycyjny" sposób lepiej się prezentuje. Schludniej.
Ten wasz wygląda trochę jakby się urwał z opisów Allegro.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
mi bardziej odpowiada z waszej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260
z waszej strony jest o wiele lepszy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1698
Z Waszej strony bardziej mi się podoba :) Na pewno specyfikacja danej rzeczy jest bardziej czytelna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
Bardziej mi działa na wyobraźnię sposób opisu z waszej strony. Przed zakupem swojego zestawu godzinami przeglądałem sprzęty konkretnie się wczuwając;) możecie dać na górze strony linka do uproszczonego opisu, np takiego do wydruku i będą obie strony zadowolone.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyszłość SEMI-PRO ?

Następny temat

Majowa Darmowa Dostawa 2013 !

WHEY premium