SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa Siłka oczywiście marbo :P - 1000 zł

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1912
Witam chce skompletować siłke za 1000 zł , jestem człowiekiem który bedzie dopiero zaczynał z cwiczeniami , prosiłbym uzytkowników o pomoc w doborze sprzętu (takiego dla mnie) do wyposarzenia mam pomieszczenie 4 ; 3 ;3 chce je dobrze zagospodarowac . wklejajcie linki polecajace produkty ... Thanks ;]

"Tak młody jak dziś ,nie bedziesz juz nigdy!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1912
i jeszcze jedno pytanie : Czy jest mozliwośc zakupu na raty ? (500 zł juz mam drugie 500 bedzie ) .. ale aby mi sie to an budżecie nie odbiło :)

"Tak młody jak dziś ,nie bedziesz juz nigdy!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1912
jak raty to świetnie :) a inne propozycje sprzetu ? moze to byc cały zestaw , moze być osobno , nie weim jak wyjdzie lepiej i wydajniej dla mnie , abym miał wieksza satysfakcje i abym był w pełni zadowolony jak to kupie :) prosze o innne propozycje ...

"Tak młody jak dziś ,nie bedziesz juz nigdy!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciązenia bez dziur

Następny temat

Dostawa do Dąbrowy

WHEY premium