SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporty walki treningi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Kuba3452w, ochłoń i naucz się kultury dla starszych. Nie tylko do osób starszych wiekiem ale i zaangażowaniem i samym stażem na forum.

Póki co otrzymujesz w prezencie tygodniowy ban na dział.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 560
Panowie jeszcze jakieś sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Ja robie takie mixy ale pod mma. Ze wzgledu na to ze praca nieraz nie pozwala mi jechac na trening np muay thai lub mma. Wygląda to tak pierszy tydzien mam na rano to jade na luzaku na zajecia które chce zaliczyc czyli mt/mma . Drugi tydzien na rano i dwa dni wolnego to robie tak ze jade na zajecia powiązane z walkami mma np boks lub kopnięcia jak przypada mi w dany dzien jak nie to nap*****lam worek i wynajmuje kolezke na tarczowanie ( ale do tego trzeba znac jakies tam schematy treningowe). Co do siłowego robie go zawsze tak samo 2 razy w tygodniu całe ciało. Biegać nie biegam bo jeszcze nie czas ale mix sztuk walk taki jak masz raz mt raz boks to dobry pomysł. Bynajmniej takie jest moje zdanie

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Wszyscy znani mi zawodnicy MT/K1 trenują też od czasu do czasu trenują boks. A są to często mistrzowie Polski, wicemistrzowie Świata, Europy. Poznałem, ich właśnie gdy wpadali na sekcje bokserskie na których akurat trenowałem. Zresztą zawsze się mówiło, że u zawodników z Europy ten background bokserski jest dużo lepszy, bardziej widoczny niż u Azjatów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 560
Dziękuję wszystkim za długie i pouczające odpowiedzi:)
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakaś wschodnia SW z filozofią, ale też praktyczna?

Następny temat

5 razy w tygodniu trenuję kick-boxing, i muay-thai

WHEY premium