SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporty/systemy walki ,a wojsko.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Jak na AWF zdawałem trzeba było mieć mniej niż 34 s na 50m aby max punktów zdobyć

tyle ze przyszły podporucznik nie musi być Michaelem Phelpsem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 396
dzięki za wszystkie odpowiedzi ,ale muszę zwrócić się z kolejnym pytaniem :P Zapisałem się na mauy thai ,oraz bjj+submission , co sądzicie o trenowaniu dwóch sportów na raz , zamiast krav magi?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66924
Jak sam zauważyłeś to są 2 sporty a nie jeden system....

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Idź tam gdzie Ci się bardziej spodoba. Nie ma sensu trenowac czegoś co nie sprawia nam radochy a zmuszamy sie tylko do tego.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 396
bardziej mi chodziło , czy lepiej skupić się na jednym , potem na drugim , czy można to łączyć...treningi są na szczęście rozmieszczone w taki sposób ,że nie będę musiał wybierać pomiędzy jednym a drugim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
Skupić możesz się na obu bo MT i BJJ bardzo do siebie pasują

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66924
A gdzie ty trenujesz KM bez sparingów?
Ja jak do domu przyjdę nie poobijany bez siniaków rozbitej wargi czy krwotoku z nosa ta żona nie wierzy że na treningu byłem.

A połączenie jak najbardziej słuszne ....tylko abyś się nie zdziwił jak w wojsku będziesz musiał się od początku wszystkiego uczyć...

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 396
Żelaś jaki stopień KM ?: )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66924
Do egzaminów na P nie podchodziłem nie interesowało mnie to.
Poza tym w cywilu trenuje w Instytucie KM a w robocie w SKMP ,poza tym wcześniej C56 uskuteczniałem

Stopniami to się zajmowałem jak za małolata w tradycyjne się bawiłem


A gdyby nie kryzys i oszczędności w wojsku to byłbym instruktorem ale kursy i egzaminy odwołano

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
hej:)
mam do was pytanie: czy ktoś wie jak wyglada egzamin teoretyczny do szkoły oficerskiej we wrocławiu? jakie wiadomosci trzeba miec, z jakich dziedzin mozna sie spodziewac pytan??:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o tej skakance?

Następny temat

Zaliczenia TKD

WHEY premium