SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spedytor UPS

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1894

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
Witam.
Jako że jestem już bliski załamania nerwowego muszę się wyżalić.
Na obsługę sklepu jak na razie narzekać nie mogę, problemem są "numery" jakie wykręca UPS.

Paczka wysłana do mnie po raz pierwszy w dziwnych okolicznościach w ostatnim punkcie drogi zawróciła i wróciła do nadawcy.

Gdy paczka wróciła do Keltona została natychmiast wysłana ponownie. Miała być dostarczona dziś ale nie doszła patrzę na stronie UPS a tu piszą o jakimś uszkodzeniu mechanicznym i że niby zbankrutowałem jak ja na oczy kuriera nie widziałem.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f060405ba5e1a02c.html

Miał ktoś już taki przypadek?
Co oznacza te "uszkodzenie mechaniczne"?
Paczkę z tego co piszą mają dostarczyć jutro, a co będzie jak będę w pracy?, moja mama odbierze ale nie będzie wstanie sprawdzić czego ewentualnie brakuje po tym "uszkodzeniu".
Mam nadzieję że skończy się to pomyślnie ale już napewno firmę UPS będę omijał szerokim łukiem.

Jak ktoś z czymś takim się spotkał niech napisze co to może oznaczać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Petrosek: Witaj, w związku z podanymi przez Ciebie informacjami na temat uszkodzenia przesyłki, bardzo prosze, abyś dokładnie sprawdził jej zawartość. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości proszę o spisanie protokołu szkodowego, który będzie podstawą do składania reklamacji w firmie kurierskiej. Następnie o szybki kontakt z Biurem Kelton. Każda paczka jaką wysyłamy do klienta jest sprawdzana i starannie zapakowana.
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
Witam.
Paczkę otrzymałem już wczoraj, troszkę ucierpiała ale jest spoko.

Dziękuje i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Petrosek: dziękuje za informację najważniejsze, że wszystko jest wporządku.
Serdecznie pozdrawiam
BOk Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy posiadacie?

Następny temat

braki w paczce

WHEY premium