SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam - Tu Panowie gotują dla Pań :-D

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115099

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
A ja ide do MAKA na makcziksy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No wiec tak: wzialem mcchickena srodziemnomorskiego, double mcchickena, brokuly w ciescie, podwojnego cziza i zwyklegi cziza + male fryty. Czizbuxy rzadza, podwojny makcziken spoko, ale ostro zapycha przez miecho. Srodziemnomorski taki sobie... Klasyczne smaki jednak to jest to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
A ja z Kaufa właśnie wróciłem i kupiłem jakieś napoje gazowane 0 kcal - pomarańcza, multivitamina i Tonic Zobaczymy co warte...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3900
dla mnie najwiekszym sztosem jest drwal i jak był w ofercie podwojny royal :D drwala ze tydzien temu oszamalem, oj dlugo czekalem na ten moment i narazie w tym sezonie raz starczy :D

pibull61 - one jakoś na "S" sie chyba nazywają nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Drwala już jadłem, muszę jeszcze zbójnickiej spróbować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja ostatnio to cos z plackiem serowym jadlam meeeeeeeeeega, to chyba zbojnicka ?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Ja w moim maku mam opcje tuningu kanapek. O dodatkowe miesiwo. Dzisiaj dodalem do czizbuxa jednego. Fajna sprawa . A teraz czas na deser: 5x nalesnikow orkiszowych z serem, jogurtem naturalnym, dzemem wisniowym, platkami migdalow i owockami do tego snickers maxi i cola zero! Cheat saturday in progress!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
ojjj a ja salatke tesciowej wcinam w oczekiwaniu na obiad

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
@malina: Chyba zbojnicka jak dla mnie za duzo tam szczescia choc na cheata ideolo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja lubie takie wypasy, jak juz oszukiwac to konkretnie Ale po wczorajszym, to mi sie na czas nieokreslony odechcialo. Mam 1.5godzinne "wolne" Moje chlopaki poszli na BJJ

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chleb mieszany z prażonymi ziarnami słonecznika na zakwasie

Następny temat

[art.]Pieczenia ciąg dalszy, czas na mięsko!

WHEY premium