SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacze Thermogeniki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6147

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 146
nie mam pojecia o tych zagadnieniach..ale to sie zmieni wkrotce!mam motywacje zeby rozszerzyc swoja wiedze na ten temat..tymbardziej ze nie llubie byc sfrajerowana klientka, ktorej mozna wszystko wcisnacdzieki wielkie za Twoje cenne uwagi!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
"tak naprawdę to bez efedrynowe spalacze sa dosc lajtowe...
ale jeśli już, to dobry właśnie jest AMP "

Hmm dodał bym do tego Redlina mimo to, choć wiem
że dla ciebie dodanie guggulsteronów to leki pic na wodę

Redlina zasługuje na spory plus jeśli chodzi o Johibinę,
i przy 10 ml dziennie ładnie telepie,

Venom? hmm jedyny spalacz, który mnie tak nakręcał na robienie aerobów + jeszcze cięższe treningi na siłce, zdecydowanie godny polecenia.

To tego zestawu dodał bym jeszcze Lipo-6 z Nutrexu

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2007-04-20 00:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no wlasnie mnie Lipo-6 praktycznie nie ruszył - ale wiem, ze ludzie chwalili go sobie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
No nie powiem venom HD mnie b.fajnie pobudził i ogolnie zachęcił do działania. Po 2 capsach w ciągu dnia mialem poważne problemy ze snem...

Mialem tylko probki od Shoho wiec nie wiem jak wypada w dluzszej perspektywie stosowania... ale zapowiadalo sie fajnie

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-04-20 10:04:42

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1001
a co do tego oprucz spalacza - na ograniczenie spadku miesa [hmb?]czy wystarczy jakas wysoko bialkowa odrzywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Bcaa zawsze i wszędzie

Bcaa Complex z Dymatize
lub też Bcaa poprostu Olimpowskie Mega Capsy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 146
Pospieszylam sie z zakupem Lkarnityny..ponoc wyrzucone pieniadze,na poprawe samopoczucia moze byc,ale jesli chodzi o spalanie tluszczu to porazka,hit sezonu to byl jakies 7 lat temu na rynku...jak to mowia "madry Polak po szkodzie". mam nadzieje ze uda mi sie dobrac do tej Lkarityny cos skutecznego..ale z kazda chwila,lista polecanych spalaczy rosnie..do tego kilka krytycznych wypowiedzi,ze to tylko "pic na wode",ze "szkoda zatruwac organizm" i zeby te specyfiki nie odbily sie skutkami uboczymi za lat kilka?...na liscie faworytow mam: AMP,Ergolean AMP, Tight, Termo speed Extreme. doszly inne tj.Thermo Fat Burner z TRECA,Redline,Venoma,Super Cuts 3..i badz tu madry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
tak naprawde to termogeniki bez efedryny sa bardzo srednio skuteczne...
bierz zatem ten, ktory da Ci powera przy aerobach...
a tak zrobi AMP Ergopharmu

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 146
dziekuje Ciliczylam,ze dodasz swoja opinie.merci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 146
Przekonales mnie,sprobuje ten "piekielnie skuteczny suplement"-Ergolean AMP..ale juz na nic innego sie nie kusze,zeby jeszcze na karnet do silowni wystarczylowielkie dzieki ekspercie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czemu jest lepiej brac Kreatyne rano????

Następny temat

JAK NAJLEPIEJ?

WHEY premium