SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tlszczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Ok dziś przed biganiem wzielem 1 tabletkę z 40 min pobiegalem i było ok :) Nic mi nie jest ale to może dlatego ze powiedziałem koledze o tym "sercu" to mnie wyśmiał bo mnie nie boli pod mostkiem tylko pod lewym sutkiem i mówi ze to na pewno nie serce. W dodatku zmierzylem puls po bieganiu (5-10min po) i wynosił ok 110. Wczoraj jeszcze poczytalem trochę i wiem ze kofeina zwalnie przyswajanie sie żelaza (które odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie serca) oraz wapnia. Efekty tez dobre bo w 2 dni spadła waga o 1kg :) Narazie będę brał 1 tabletkę dziennie przed treningiem i myślę ze bd ok. Btw co znajduje się pod lewym sutkiem? Dodam ze mam szereka klatkę piersiową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śledziona i żołądek po lewej stronie z tego co pamiętam, a wątroba po prawej
Co do żelaza i wapnia to wcinaj sałatę

Jak nic Ci nie jest to możesz zwiększyć spokojnie dawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
tak BTW to ten 1kg to woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
No nic mi nie jest tylko lewa strona lewego suta i trochę pod nim uczucie jak by cos mnie tam lekko sciskalo.Ogólnie nie zwracam nawet na to uwagi. Ale ogólnie dobrze się czuje.

Zmieniony przez - Bliding w dniu 2014-04-16 20:55:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pobudzacz

Następny temat

Co na następny cykl na mase?

WHEY premium