SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadki wagi na cyklu mix + deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

96

Wzrost

182

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

121

Obwód uda

62

Obwód talii

95

Staż na siłowni

15 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Jw.

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Omka + metka, obecnie od prawie 2 lat ON

Opisz swój plan treningowy

Split

Cel cyklu

Masa, siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 lata ON

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Odkladanie się tłuszczu w pasie

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Lysienie

PPM (podstawowa przemiana materii)

2020

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

150 x 1, 180 x 6, 140 x 4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10147
Cześć. Mam następujący problem. Cztery tygodnie temu dołączyłem do cyklu decę. Zażywam obecnie 900mg mixa i 900mg deci tygodniowo. Trenuję 3 dni w tygodniu, a 4 pracuję fizycznie, na dwie zmiany, po 10h. Za każdym razem po powrocie z pracy waga pokazuje 0,5kg mniej. Siłowo na razie bez zmian. Nie liczę makro, ale przedstawię jak wygląda przykładowy rozklad posiłków w dni treningowe i pracy. W dni treningowe (1. 3 skibki chleba z wędlina, twarogiem lub serem topionym, dwie parówki i jogurt 330g. 2.jajecznica z 4 jaj, dwa banany, maślanka 500ml, odżywka białkowa 3.mieso 150g, ryz 50g, surowka, odżywka bialkowa. 4 to samo co na posiłek nr 3. 5. Jogurt 500ml, bakalie 100g, odzywka bialkowa). W dni pracy jem posilek nr 1 i 5 taki sam, ale 3 posilki pomiedzy w pracy to kurczak 150g, ryz 50g, warzywa i odzywka). Czasem wleci jakiś baton, np. Snickers. Więcej nie jestem w stanie w siebie wmusić. Tyle żarcia i tak powoduje spore problemy gastryczne. Nie wiem czy deca się jeszcze nie rozkręciła, czy popełniłem gdzieś bląd. Będę wdzięczny za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
_GANGSTA_
Te 2g towaru odbije sie za niedlugo na twoim zdrowiu bo masz dawki jak kon 120kg.Jak masz ciezką prace fizyczną to trzeba sporo jesc raz i odpoczywac bo moze regeneracja kuleje kolejno enzymy trawienne jak jest problem z trawieniem ,ale prawda jest tez taka ze trzeba obserwowac ze jak jesz duzo produktow ktore Ci szkodzą to trawienie bedzie do kitu.Lepiej przyjrzec sie temu.


doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Nie liczysz makro a kalorie liczysz?ile kcal jestes na plusie od swojego 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Jesz jak kobieta albo dziecko to na co liczysz?ze prawie 2gr towaru wyczaruje Ci mięśnie z powietrza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Filozofii tutaj nie ma . Dodatni bilans - masa . Widocznie jesteś na minusie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Jak tracisz mase to masz deficyt kalorii. Byc moze wiecej przepalasz. Ladujesz sporo towaru i w tej sytuaji jesc za malo to trohe wyrzucanie kasy w bloto. Sciagnij sobie aplikacje do liczenia kalorii i makro. Np „fitatu”. Jest prosty w obsludze


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-11-17 19:33:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10147
Dzięki za odpowiedż. W tej aplikacji pokazuje mi, że spożywam 5300 kalorii dziennie (czyli jak dziecko lub kobieta), 350g białka, 180g tłuszczu i 500g węgli. Mam podbić do 6 lub 7 tys?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Na 100% coś złe wpisles. Na oko widzę ze nie maram tyle kalorii. Dobrze wpisałeś ilości? 180g tłuszczu? Z czego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
TheGlenlivet
Dzięki za odpowiedż. W tej aplikacji pokazuje mi, że spożywam 5300 kalorii dziennie (czyli jak dziecko lub kobieta), 350g białka, 180g tłuszczu i 500g węgli. Mam podbić do 6 lub 7 tys?

Jeżeli masa spada to tak,tu nie ma większej logiki i jw masa dodatni bilans jeśli spada jest ujemny i jn skad masz 180 tłuszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10147
Tak na szybko. Parówki 20g tłuszczu, jajecznica na maśle 20g, snickers 20g, każda porcja smażonego kurczaka (x3) 18g, bakalie 20g, jogurt 10g, kaszka śmietankowa 10g, ser smażony na chleb do śniadania 10g, etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Ok. Bez wdwawania się w szczegóły bo w Fitatu MS sporo produktów typu „smażony kurczak” który ma domyślnie wsadzone jakieś wartości i mogą się różnic od tego co faktycznie dajesz na patelnie ( trzeba by było zważyć ile oleju lejesz i ręcznie dodać do aplikacji). To musisz dodać np 50 gr ryżu do każdego posiłku i patrzeć co to da. Chudniesz - masz deficyt.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-11-18 07:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
TheGlenlivet
Tak na szybko. Parówki 20g tłuszczu, jajecznica na maśle 20g, snickers 20g, każda porcja smażonego kurczaka (x3) 18g, bakalie 20g, jogurt 10g, kaszka śmietankowa 10g, ser smażony na chleb do śniadania 10g, etc.
A to my mieliśmy się domyślić ze ten kurczak jest smażony?
Wszystko już zostało napisane,chudniesz dodaj kalorii bo jestes na minusie kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Biorę sterydy

WHEY premium