SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadki, fake prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Robisz normalnie cykl wg planu a jutro idziesz na badania i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Jutro 1 maja to chyba nici z badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
normalna sprawa, bedac na test + meta, odtawiasz meta i objawy jakie opisujesz sie pojawiaja nie bedzie juz tego buum jaki byl jak leciales mete... stad maz wrazenie ze jestes off pamietam swoje pierwsze cykle mialem to samo wrazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
janek.janek
normalna sprawa, bedac na test + meta, odtawiasz meta i objawy jakie opisujesz sie pojawiaja nie bedzie juz tego buum jaki byl jak leciales mete... stad maz wrazenie ze jestes off pamietam swoje pierwsze cykle mialem to samo wrazenie


To nie jest to. Meta ze mnie zeszła w tydzień na samym początku kwietnia. Potem przez 2 tygodnie wszystko stoi w miejscu a potem nagle w kilka dni schodzi ze mnie w cholere wody iwwyplaszcza. Wiec to nei od mety, z mety już dawno zeszło i nie ma opcji ze schodzi na poczatku potem 2 tygodnie stoi i potem znowu schodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Myślisz ze metkę obstawiasz i na drugi dzień czujesz spadek mocy ?
To tak nie działa . Masz dobrego testa , wiec nie panikuj .Ions nie ma wałów i to jeszcze propa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
e-lite
Myślisz ze metkę obstawiasz i na drugi dzień czujesz spadek mocy ?
To tak nie działa . Masz dobrego testa , wiec nie panikuj .Ions nie ma wałów i to jeszcze propa


Meta ze mnie już dawno dawno zeszła, zresztą to szybko schodiz bo jest krótko w organizmie. W tydzień zeszło 2 kilo ze mnie. Potem waga była stała w miejscu przez 2 tygodnie, libido też w normie. A teraz nagle w 4 dni sikalem co chwile, wypłaszczyło mnie, libido zerowe, slabe erekcje. Nie ma takeij opcji, że meta schodzi na samym poczatku, potem 2 tygodnie stoi a potem dalej schodzi. Co mialo zejsc to zeszlo juz dawno. Teraz to coś z teściem musi być, ale zrobi sie badania to zobacze w poniedzialek.


Zmieniony przez - fikakowo w dniu 2020-04-30 23:50:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Widzę ze już miałeś podobny przypadek z winem , tylko trochę odwrotny
https://www.sfd.pl/Wino_wzrost_wagi-t1190054.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Robiąc lekki offtop. Niestety ale najłatwiej zrzuca się zawsze wine na towar. Takie usprawiedliwienie czasem samego siebie sam tak czasem mam

Brak libido etc, estro pewnie skoczyło i masz efekt sampoczucia i libido jaki właśnie masz. Badania zrób, obstawiam estro. Zbijesz i bedzie git.

Wypłaszczyło? to jak już Ci ktoś wspomniał, zszedłeś z mety i oczekujesz że coś co było przez 8tyg na mecie się utrzyma. Nie będzie tak
Musiałbyś kończąc męte zarzucić coś dalej i nie zostając na samym teściu Nie zrobiłeś tego i stad odczucie zejścia...

Temat z winem jak wkleił Flex, ukazuje że jeszcze sporo doświadczenia przed Tobą

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Nie ma co bić piany badania i będzie wiedzal na czym stoi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron, a temperatura

Następny temat

Doping

WHEY premium