SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadki, fake prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 280 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10662
Do tematu, ale lekko w inną stronę. Jak wrażenia po dwóch latach ,,on,, na propie? Mieszales jakoś estry w tym czasie? Na ile własnym okiem, byś ocenił zmianę sylwetki, wydolności i generalnego samopoczucia, pomijając obecną sytuację. Chodzi mi o całokształt tego ciągu.
1

Umysł...duch i ciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
Muad"Dib
Do tematu, ale lekko w inną stronę. Jak wrażenia po dwóch latach ,,on,, na propie? Mieszales jakoś estry w tym czasie? Na ile własnym okiem, byś ocenił zmianę sylwetki, wydolności i generalnego samopoczucia, pomijając obecną sytuację. Chodzi mi o całokształt tego ciągu.


Będąc już tyle czasu na teściu tak się przyzwyczajasz, że nie czujesz, że go bierzesz. Libido było większe tylko na samym początku przez pierwsze kilka miesięcy, potem raczej normalne, mimo że estro, prolka w normie. Ze stałych plusów które mam od samego początku to mogę jeść co chcę i mnie nie ulewa.Kiedyś jak jadłem tak jak obecnie to mnie ulewało. Kolejny plus to szybsza regeneracja i tyle w sumie. Sylwetka się zmienia zależnie od diety, sam testosteron nic nie zrobi bez tego, no ale to logiczne. Co do samopoczucia to nie mogę się wypowiedzieć, bo już nawet nie pamiętam jakie było przed. Raczej normalne cały czas.
Przez pierwsze pół roku leciałem 200mg propa co 2 dni. Potem przeszedłem na 100mg co 2 dni i nie czułem specjalnej różnicy więc lecenie 200 mg nie miało sensu, tylko marnowałem kase, bo efekty takei same na mniejszej dawce.

Co do estrów to 2 razy zmieniałem na enan. 2 raazy leciałem po 3 miesiące na enanie, ale za bardzo puchłem więc wolę propa.


Zmieniony przez - fikakowo w dniu 2020-05-01 14:36:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ja już na bombie z 8 lat
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Fifak nie jesteś zmęczony tak częstymi inj ?

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Przecież długie też się bije co 2 dni
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
trzeba byc twardym do takich inj da rade sie przyzwyczaic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 435 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224942
mi już leci 10 rok on na testosteronie strzał dla mnie to już jak dla innych poranna kawa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
u mnie podobnie, sniadanie inj dzieci do szkoly i samemu do roboty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
Wychodzi na to że niepotrzebnie panikowałem bo nic ze mnie nie leszło, źle sie pomierzyłem. Wszystko jest jak trzeba. Jedynie to obniżone libiodo od 2 tygodni mnie martwi. Prop pewnie prawdziwy tylko pewnie mi estro wywaliło. Jutro zbadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zrobisz badania będziesz wiedział na czym stoisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron, a temperatura

Następny temat

Doping

WHEY premium