SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solarium - jak zacząć ? pyt dla wyjadaczy ;-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
tonik czy zel jak clean%clear czy clerasil raczej nie powinnen naislic jednak nie stosuj tego bezposrednio po i przed tylko w drobnym odstepie czasu nasilic moga bardziej zlozone produkty jak dawercin czy differin (żel)

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Heheh ja poszedlem niedawno pierwszy i jedyny jak do tej pory raz na solarium to nierownomiernie ( a wydawalo mi sie ze rownomiernie ) rozsmarowalem jakis tam kosmetyk to wyszedlem caly w ciapki ****a
Głowa w dol i na jame Ale po jednym, dwoch dniach sie wyrownuje;]

Zmieniony przez - QuaTro w dniu 2004-09-23 23:16:06

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Ja stosuję oprócz różnych żeli pięlegnujących, antybiotyk przepisany przez dermatologa - Isotrexin (swoją drogą straszna lipa, ponieważ jest przeznaczone tylko do lekkiej i umiarkowanej postaci trądzika, muszę opieprzyć lekarza). Z resztą, pójdę, sprawdzę i opiszę wrażenia. Pozdro.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Raymond dzieki za odp przetestuje to nastepnym razem jak bede na solarze ale boje sie troche ze wyjde czerwony jak burak caly na twarzy.Ale jak mowie opalam sie juz dluzszy czas trzymam jeszcze opalenizne z wakacji wiec moja twarz powinna to przezyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Isotrexin jezeli dobrze mowie to ten zel z atybiotykiem...nie polecam stosowac i chodzic na solar...moga wystapic biale plamki pozniej na twarzy...sam stosuje ten zel jedynie w dniach nie chodzac na solarium,a gdy sie zbliza opalanie to przyrywam kuracje tym srodkiem...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
n/p

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jaki sposob mozna zlapac rozne swinstwa

Następny temat

jakie preparaty na stawy

WHEY premium