SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skurcze mieśni ...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
aspargin.
pytaj w aptece.

jednak aby nie bładzic po omacku- a chcesz te dolegliwość zlikwidować- proponowałbym zrobić badania;
poziom elektrolitow, magnezu, wapnia/fosforu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Apokalipsa najpierw zobaczę ten aspargin, a dopiero potem jak skurcze nie ustąpią pójdę do lekarza.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
apokalipsa: a co z podskakiwaniem ja mam tak czesto ale mi to nie przeszkadza a w sumie nigdy nie wnikalem czemu sie tak dzieje dlatego jestem ciekaw

pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
JAk długo to mam brać i po ile tabletek. ??

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Witam chłopaki kupiłem dziś asparaginian extra 2x więcej potasu i magnezu. Będę brał po jednej tabletce. Kiedy to radzicie brać przed treningiem, a co z dniami bez treningu.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
x_pulse_x - no wlaśnie probujemy rozwikłac tą zagadkę, mozliwych przyczyn jest wiele/niedobory jak i zbyt duże ilośći pewnych minerałów/.
ogólnie brac się to może -i sie łączy, wynika- z niewłaściwego nawodnienia organizmu.
ja tak także mam często- lecz najlepiej ustępuje mi to na cyklu kreatynowym/szczególnie po zastosowaniu monohydratu/.

oride16- po jednej to mało, nie ma tam jakichś nadzwyczajnie duzych ilości tego potasu 3-4 dziennie bedzie można juz uznac za dobrą dawkę- jednak możesz zacąć od mniejszej/2 na dzień/.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-02-07 17:32:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
A co sądzisz o dawkowaniu przed i po treningu ?? A DNT rano i przed snem ??

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ok. może byc takie dawkowanie.

ale jeszcze jedna sugestia- przeanalizuj odzywianie pod kątem wymienionych przeze mnie najwazniejszych- w tym względze- minerałów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
DZięki. Sog już nie wejdze ;/

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nie ma znaczenia kiedy weźmiesz aspargin - schelatowane związki i tak powoli uwalaniają pierwiastki.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na łapy

Następny temat

aktak na najszerszy

WHEY premium