SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skurcze mieśni ...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Po chela takie objawy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Tak. Dziś wezmę tylko jedną przed snem.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Mysle, ze tamte "komplikacje" to byl przypadek. jeszcze ngdy nie slyszalem o takich objawach po tego typu zestawie bez wzgledu na firme i roznice w skladzie. Sam zjadlem tego sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Nie no spoko. Przed spaniem wezmę jednego capsa i powinno być oke'y.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Aspargin. Jest bez recepty i zawiera magnez i potas. Nie powinien dawać efektów ubocznych bo zawiera tylko pierwiastki schelatowane asparginianem.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Biore to chela juz od tygdnia i są jeszcze skurcze, ale napewno nie takie jak były przedtem. Zobaczymy co bedzie jak wezme to wszystko.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Walnij jeden musujący magnez i powinno wszystko przejść.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
oride16 - ale jest jedna mała uwaga- aby twoja suplementacja przynosiła edfekty- w postaci braku owych skurczy- musisz wypijać wystarczającą ilość płynów.
w sumie rzecz biorąc trochę było to dobierane na zasadzie najwiekszego prawdopodobieństwa- jeżeli jednak jest lepiej to oznacza to, że przynajmniej częściowo sie udało dobrze trafić- przyczyną może byc również złe odżywianie- ubogie w potas, czasami zdzrza się -choć rzadko- więc nie polecam takiej opcji, że organizm słabo zatrzymuje sód- wtedy zwiekszony poziom potasu także może powodować skurcze.

ja bym racdził w najwiekszym stopniu przeanalizować odżywianie pod kątem spożycia potasu, magnezu.
a także wspomnianej -wystarczającej- ilości płynów.

dieta twoja chyba nie jest zasobna węglowodany/proste/ i kofeinę/np. kawa/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Używki to nie dla mnie nie dla mnie.Kawa i papierosy cos okropnego. Napić się lubię, ale to sporadycznie, bo nie moge z powodu ćwiczeń. Diety nie posiadam. Ale staram się po posiłku coś pożywnego zjeść typu banan, rybka.

Ps. Skurcze to na prawde denerwyjąca sprawa. Skurcze są jeszcze, ale wogóle w innych miejscach. Są to skurcze juz nie takie długie jak przedtem, ale odczuwalne.
Cwiczę 3boj siłowy. Czy takie skurcze moga zatrzymywać wzrost mojej siły. Cwicze 3 w tygodniu.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Same skurcze nie, ponieważ są skutkiem a nie przyczyną. Natomiast przyczyna powstawania skurczy czyli n.p. niedobór magnezu/potasu może spowodować znaczne pogorszenie wyników i wydolności. Wystarczy poczytać za co odpowiedzialny jest Mg.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na łapy

Następny temat

aktak na najszerszy

WHEY premium