SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skora

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
Czy jest mozliwe pozbycie sie nadmiaru skory w gornych okolicach ud i posladkow? Jakies 3 lata temu schudlem ponad 22kg. Do dzis staram sie cwiczyc conajmniej 5-6x w tygodniu po 30min-1,5h (glownie hantle, brzuszki, pompki, przysiady etc), pomimo ze jestem juz zadowolony z gornych partii ciala, to okolice ud i posladkow dalej mnie martwia. Mam tam 'garsc' zbednej skory i nie wiem co mam robic aby sie tego pozbyc...

Dziennie robie po okolo 100-150 powtorzen kazdego cwiczenia, a przez ostatni miesiac przejechalem rowniez ponad 400km na normalnym rowerze.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 73

Wzrost: 180

Obwód klatki: 98

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 94

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 15

Aktywność w ciągu dnia: umiarkowany-sredni, wychodze na miasto, jezdze na rowerze (lato), cwiczenia j/w

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: raczej zero sportu

Odżywianie: Jem zazwyczaj 2-3 posilki dziennie. Rano jakies platki z mlekiem + kawa, na obiad cos z ryzem, warzywa z kurczakiem, czasami jem chinszczyzne z baru (kurczak curry)

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: Cos w domu, czas raczej nieograniczony

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Jasne

Stosowane wcześniej diety: ŻPM.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak sie za szybko chudnie zawsze zostaje nadmiar skory ktory nie zdazyl sie sciagnac, ciezkos ie tego pozbyc. Mozna poprawic kosmetycznie robiac masaze i naprzeminne natryski, ale niestety co nagle to po diable.
Strasznie malo wazysz jak na swoj wzrost, nie chcesz zbudowac troche miesni, to tez jest sposob na wypelnienie czesciowe skory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do poprawy oceny MASA

Następny temat

pytanie o aeroby

WHEY premium