SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skolioza i nierówne mięśnie klatki piersiowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 151
Cześć, zacząłem trenować kalistenikę w lipcu rok temu, jestem bardzo chudy ważę 50 kg i w późnym wieku zacząłem rosnąć ale bardzo szybko i mam krzywy kręgosłup, a moja lewa strona klatki jest bardziej umięśniona od prawej. Mam takie pytanie:Czy podciągając się na drążku i wykonując różne ćwiczenia na plecy z własną wagą ciała skolioza się zmniejszy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
może tak moze nie, to muszą być odpowiednie ćwiczenia, uwzględniające Twoja wadę, najlepiej udać się do fizjoterapeuty i przedyskutować to jak trenować.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 151
Byłem u lekarza i nie dał mi żadnego skierowania tylko powiedział że mam chodzić na basen, a ja zbytnio nie mam czasu i zauważyłem że gdy robię pompki to mój brzuch tak jakby jest przechylony na tą lewą stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
Udaj się do fizjoterapeuty , lekarz ci za dużo nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 151
Szkoda że wykonując ćwiczenia na plecy i na drążku nie da się tego naprawić :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
Dobrze byłoby jednak odwiedzić fizjo , a najlepiej trenera personalnego który jest po fizjoterapii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Moze i dasz radę ale to muszą być odpwoiednie ćwiczenia, udasz się do fizjo to sprawdzi w czym problem, jest, które grupy trzeba wzmocnić.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 151
A mam jeszcze pytanie, bo mój kolega ma zamiar się "katować", ma to sens bo on chce codziennie bardzo intensywnie ćwiczyć i mówi, że szybciej efekty, ale moim zdaniem to czasu na regenerację nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Zalezy co ćwiczyć, w jaki sposób, jaki jest jego stopien zaawansowania, na to skałda się wiele czynników
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
Powiedz koledze ze miesnie rosna podczas regeneracji , wiec niech to przemyśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie

Smallxv
A mam jeszcze pytanie, bo mój kolega ma zamiar się "katować", ma to sens bo on chce codziennie bardzo intensywnie ćwiczyć i mówi, że szybciej efekty, ale moim zdaniem to czasu na regenerację nie ma


jest szansa że się w taki sposób zajedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obtarcia

Następny temat

Dłonie.

WHEY premium