SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nierówne mięśnie klatki piersiowej!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Administracja i Moderatorzy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 474
Cześć,mam nierówne mięśnie klatki piersiowej (lewa strona o wiele większa od prawej).Mam 17 lat i myślę,że lepiej wyglądałem jak nie zacząłem ćwiczyć.Ćwiczenia jakie wykonuje to tylko pompki (różnego rodzaju).Stwierdzono u mnie LEKKIE skrzywienie boczne kręgosłupa,lecz gdy ustawiam się w pozycji do pompki to widzę jak prawa część klatki,czyli ta słabsza opada w dół od miednicy do barku.Proszę nie piszcie,że mam trenować z hantelkami bo nie posiadam (trenuję kalistenikę),a w zasadzie to zaczynam trenować).Nie wiem czy to ważne ,ale rok temu w kwietniu miałem złamany łokieć (PRAWA RĘKA) (złamanie nadkłykciowe kości ramiennej) i od tamtego momentu mam lekko krzywą rękę od nadkłykcia kości ramiennej do palców) PROSZĘ O POMOC!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
flex1976
Guzek to ginekomastia , zdjęcie słabe . Cała sylwetkę daj , zreszta tutaj i tak zalecenie będzie jedno - wprowadzenie treningu siłowego który rozbuduje na tyle masę mięśniowa ze dysproporcje będą nie widoczne


kwestia przede wszystkim z czego ta dysproporcja
wystarczy że jeden bark będzie wyżej/niżej czy ramie bardziej przywiedzione i taki 'efekt' widoczny jak na zdjęciach
co nie ma odzwierciedlenia w samej masie piersiowych która wówczas może być równa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Jakiej pomocy potrzebujesz na forum sportowym ? Nie chcesz rozmawiać na temat modyfikacji planu treningowego ,to jakiej pomocy oczekujesz ? Nie wstawiłeś nawet foto sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 474
W takim razie co mogę zrobić żeby zaangażować tą prawą strone klatki jak wciągam brzuch i porównuje żebra czy są na tej samej linii to są ,tylko w pozycji do pompki ta prawa część jednak opada,a lewa ręka jest silniejsza i nie wiem co z tym zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 474
Jak mogę zmodyfikować plan jeśli ćwiczę w domu pompki na klatkę piersiową i uczę się robić poprawnie dipy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Wstaw zdjęcie sykwetki jak to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 474
Wysyłam zdj samej klatki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 474
To zgrubienie na lewym skutku czyli na tej większej stronie to taki guzek bo tak jak pisałem przy dojrzewaniu zacząłem szybko rosnąć a kręgosłup chyba nie nadążał i lekko jest krzywy i ten guzek to od dojrzewania mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Guzek to ginekomastia , zdjęcie słabe . Cała sylwetkę daj , zreszta tutaj i tak zalecenie będzie jedno - wprowadzenie treningu siłowego który rozbuduje na tyle masę mięśniowa ze dysproporcje będą nie widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 474
A mam jeszcze pytanie :Czy trenująckalistenikę i jeżeli umiem zrobić 30 pompek to mogę na plecy dać obciążenie, a przy podciąganiu jeśli też dołożę jakieś obciążenie to da się zbudować masę mięśniową dodając jakieś obciążenie i utrudniać sobie ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33075 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Jeśli podstawowe wzorce ruchowe wykonujesz prawidlowo , jeśli odpowiednie mięśnie są aktywne i działa wsyzstko prawidłowo to możesz dodawać obciążenie bo w innym przypadku tylko sobie zaszkodzisz ( trenuj mądrze a nie ciężko )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak masz wadę to bez jej eliminacji nad będzie ciało niesymetrycznie pracowało

Jeśli chodzi o to takie wcięcie to takie masz przyczepi i z tym nic nie zrobisz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zabieg zszycia sciegna miesnia piersiowego

Następny temat

Obtarcia

WHEY premium