SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skoczność ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hans nie przesadzaj, cwicze na jednej silowni z lekkoatletkami juniorkami, cwicza nogi ze sztanga az milo popatrzec na te umiesnione nozki i pupcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Ale ci dobrze, ja też tak chce ). Ja osobiście nie trzymam sztangi na kolanach tylko daje sobie same tależe i jak narazie to mi wystarcza.
Pozdrawiam DeeJaaVuu

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
DeeJaaVuu i Hans ile macie skika z dosieznego obecnie ?
Ja tylko jakies 75 - 80 (ale to jest z miejsca oczywiscie :(


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z rozbiegu ale odbijajac sie z dwoch nog glową skacze na 290cm , mam 185cm wzrostu. czemu obunóż ? no cóż dziwny jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Hans nie tylko Ty, duzo ludzi ma silniejszy naskok od wyskoku z 1 nogi po rozpedzie.
To nie jest zle w koszykowce nawet ten pierwszy lepiej mozna wykorzystac (rzut z wyskoku, blok, wsady
A z 1 nogi praktycznie mozesz robic dwutakty tylko


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
A i jeszcze jedno, jak masz jakas fotke jak ładujesz pilke z gory do kosza to wrzuc na forum jak mozesz popatrzymy sobie


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naskok fajna rzecz rzuty ala mj mi za***iscie wychodza :) wisze i wisze w powietrzu , kumple ktorzy skacza do bloku spadaja a ja wisze i wisze ... rzucam i spadam . kurde ale ja sie lubie chwalic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście odradzałabym ćwiczenia z obciążnikami na kostki!! Po takich ćwiczeniach nie pocieszysz się długo jakimkolwiek wyskokiem, bo kolana siadają!! Ja właśnie będę zaczynać program na wyskok od poniedziałku i to BEZ OBCIĄŻENIA, bo szkoda mi kolan!! Do tej pory ćwiczyłam po swojemu, ale mój wyskok pozostawia wiele do życzenia, a ja do następnego sezonu muszę się solidnie przygotować! POzdrawiam i jedna rada: ćwicz rozsądnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mozecie podac konkretny program - ilosc powtorzen, opis cwiczen itp dla dziewczyn, takie zebym mogla wykonywac je w domu/na podworku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć.
jeśli chodzi o skoczność to jest wiele metod jej kształtowania. Ja sam próbowałem kilku i muszę powiedzieć że każda ma swe plusy i minusy - trzeba wszystko dostosować do konkretnych celów jakie sobie stawiamy. Myślę że najbardziej kompleksowymi są programy w stylu Air Alert - a więc terningi ogólnie mówiąc - koszykarskie. Nie będęwyważał otwartych drzwi i podaję linka do stronki z tym programem - polecam! http://vince.e-basket.pl/artykuly_air_alert2.html
ps - w razie jakichkolwiek pytań - o inne metody itp - piszcie na maila
pozdro. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie

Następny temat

prezent od dziadka hansa

WHEY premium