SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skarga na użytkownika "Spartan13" - dział Fitness

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Witam,

założyłem temat w dziale Fitness:
https://www.sfd.pl/Aerobik_w_domu__filmy_instruktarzowe-t654192.html

Urzyszkodnik Spartan13 zamiast udzielić odpowiedzi na zadane przezemnie pytanie rozpoczął SPAM-polemikę na temat Aerobiku na DVD, przez co z tematu zrobił się syf. Doszło do ogólnej kłótni i obrzucania się obraźliwymi zwrotami. Dodatkowo użytkownik Spartan13 wykazuje się niskim poziomem inteligencji (brak czytania ze zrozumieniem i kojarzenia faktów). Niestety z mojej strony też doszło do wypowiedzenia wielu obraźliwych stwierdzeń, do czego zostałem sprowokowany.

Prosiłbym o ostrzeżenie tego użytkownika i postawienie go do pionu, co nie jest możliwe z mojej strony, jako że również jestem zwykłym użytkownikiem. Liczę na państwa pomoc.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Doradził Ci i nie płacz już.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Ale nie o to prosiłem, a wchodzi i robi syf.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Doradził Ci a że życie jest brutalne to już nie jego wina.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
...

Dobra daj sobie już spokój znalazła się osoba, która zrozumiała temat...

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
kojarzę użytkownika o podobnym nicku na forum obok (insomnii) dostał niedawno tam bana na ip , jeżeli to będzie faktycznie on , to dopilnuje go by swoich wypowiedzi na 'poziomie' nie przeniósł na to forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Przyszedł się poskarżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skarżypyta bez kopyta, język lata jak łopata, na łopacie wiszą gacie, to nie moje tylko twoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spartan faktycznie pisze bzdury w fitnessie. Bez pojęcia o diecie i treningu doradza na redukcji jadanie karczku na smalcu 4x dziennie. A druga sprawa jest taka, że dawno powinien polecieć na miesiąc za wklejanie linków. Nie potrafi czytać regulaminu to trzeba dać mu trochę wolnego czasu na doczytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już odpoczywa
...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 4 regulaminu
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mały błąd ;)

Następny temat

usunięcie tematu kaczorex - foty do oceny

WHEY premium