SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skacząca noga podczas szota.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1687
wal w trica dobrze wchodzi :P

Zasznurowane Usta, Zacisnieta Piesc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Bije w tricki,ale bolą póżniej i ciężko ćwiczyć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
też tak miałem pare razy zmieniam miejsce i bije obok.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nic z tym nie zrobisz, jak trafisz w nerw to trafisz, czasami mozna wyczuc jak b. powoli robisz i cofnac igłe przekierowac w inne miejsce. Ja jak raz robilem w bark to tak mnie spieło, że strzykawka dosłownie wystrzeliła mi z rąk i poleciała z pół metra.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe kazdy trafil na nerw - ladnie miesien spina hehe
ja robie strzala gora 10 sec 1ml czy 2ml be roznicy . 5 min to korwa przesada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mirmillo
A może właśnie dlatego boli, że jak 5minut strzał robisz, to wątpię, żeby ręka była cały czas stabilna i igła nie porozrywała ścięgien.


Ręce opadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35422
ja wbijam okolo minuty. jak wpompuje szybciej to mi sie robi guzek jakbym podskurnie walną w piec sekund ze 2ml a wbijam dosc gleboko h.. wie czemu tak sie robi.
Raz pompowalem z 5 minut k... ale dlatego ze mialem za cienką igłe i za h... nieszło wepchnąć szybciej.
Sciegna sie rozrywają? a to niewiedziałem... jap.....!

Jak nie wolno-
to szybko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
jak wbijam sie w noge to robie to wolno i na "wyczucie" kilka razy cos blokowalo mi dalsze wbicie igly i czulem tepy bol wiec wyciagajac nieco igle lekko zmienialem kat wbicia i dalej szlo elegancko. samo wtlaczanie soku w noge zajmuje mi duzo mniej czasu, w posladek moge zarowno szybko sie wbic jak i szybko wtlaczac sok

ps mi tak noga skoczyle raz jak robilem inj na wyprostowana noge lezaca na lozku, teraz robie na siedzaco na zgietej nodze i jest duzo lepiej bo miesien tak nie skoczy w czasie niekontrolowanego spiecia.

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2012-01-29 17:11:46

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
ja mam takie pytanie,zadko robie w uda bo jakbym nie zrobil,jaka by firma by nie byla to na drugi dzien nie moge kucnoc,to normalne?czy przejdzie to za ktoryms strzalem

Arek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka ???

Następny temat

Pewne żródło ATD

WHEY premium