SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silva vs. Jardine - dyskusja przed walką

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2240

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka już niedługo, bo 24 maja.
Wanderlei - jak wszyscy wiemy, 'głodny zwycięstwa' chcący powrócić do wielkich zwycięstw, i zawalczyć o pas UFC LHW.
Jardine - w jednym z wywiadów powiedział, że chce udowodnić w tej walce, że nie jest laikiem, i potrafi wygrywać z najlepszymi na świecie. Ciekawe czy ta jego pewność siebie po walce z Chuckiem go nie 'zje'.

Zapowiada się bardzo ciekawie, dodaję ankietę i zapraszam do dyskusji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5038
Jardine pownien wygrac. wand chyba za bardzo skupia sie na treningu siłowym.Ale czas pokaże. walka bedzie wyrównana. Uwazam ze jezeli doszło by do walki wanda z evansem to wand dostałby srogi łomot. Ps. spójrzcie na mojego avatarka to jedna z oststnich walk wanda

Zmieniony przez - Valiant w dniu 2008-05-21 00:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
serce mówi - silva, rozum mówi jardine


WAR SILVA!!!

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Cięzko będzie w tej walce Silvie, Jardine to dobry stójkowicz, znacznie przeważa fizycznie nad Silvą - wydaje mi się że jest wyższy od nawet Lidella , ma długi zasięg\ ramion, pozaty ma za sobą świetny Team Grega Jacksona, który zawsze swietnie przygotowuje taktycznie swoich zawodników, a jak z taktyką u Wanderleia to każdy fan mma wie.
Osobiście sercem jestem za Wandem fajnie by było jakby to wygrał "Axe Murder", i włączył sie w końcu do wyścigu o pas LHW, jednak kalkulujac na chłodno wydaje mi sie że wiecej atutów ma w tym pojedynku ma Keith.
No chyba ze Silva ma jakiegoś jokera w kieszeni



Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-05-21 15:44:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
nie mam pojecia kto to Jardine
jakis juz czas nie jestem na biezaco...tym bardziej w ufc...

oldschool guys
wand !!!

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4062
Jeśli Wand znowy wyjedzie ze swoją taktyką "walki pod publikę" czyli ostre na******lanie w stójce, to nici z tego będą. Wand musi dużo klinczować, walić z bliska mocno łokciami, obalać i tam też obijać. W stójce na pięści nie ma większych szans. Mam nadzieję, że tym razem rozsądek weźmie u Wanda górę nad brawurą. Wand mimo, ze nie jest najlepszym zawodnikiem świata w swej kategorii, ale jak dla mnie jest IKONĄ tego sportu, LEGENDĄ. Życze mu udanego powrotu na szczyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 983
Po tym co ostatnio pokazal wand to w ciemno mozna na jardine'a postawic

Podpis pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Jardine to niezły wariat w sumie, rozwalił Griffina i Liddela ale walka z Houstonem Alexandrem to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
koledzy Rampage zniszczył Lidella a kto 2 razy zniszczył Rampega Wand i to w jakim stylu

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Pytanie tylko, czy dziś Wand byłby w stanie to powtórzyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
da rade, jestem za Wandem

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Senoku 3 rozpiska

Następny temat

UFC, pieniądze, Ortiz

WHEY premium