SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sierpniowy cykl do ustalenia !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Witam serdecznie w tym temacie chodzi o mojego brata wiec potrzebna bd ankieta hehe ;)

PYTANIE:

Więc tak chce on sobie cykl zrobić w sierpniu na PH i poprosił mnie abym mu wrzucił na forum co i jak i bardzo wdzięczny bd za odpowiedzi.Ps. 1 cykl na ph (również nigdy nie brał saa )
Na Cykl przewidział :
-M drol 90 caps
-z 8kg dobrego białka
-12 tabletek clomidu aptecznego
-Plutonium 1 albo 2 puchy (stak)
- Jakiś jabłczan po treningu i w dni nie treningowe
-Osłonki na wątrobę różnego rodzaju wszystko apteczne
- Hepatil po cyklu
- 3 puchy BCAA G-force z treca(te Duże)
-Witaminy na stawy
Hmm nie pamiętam czy to wszystko ale pod wieczór zapytam sie czy coś jeszcze ;)
A więc tak co dołożyć do m drola jeszcze bo sam m drol będzie za mało hehe ;) koleszka mówi ,że Trenavol-V Chaparral Labs będzie dobry ;) Bardziej chodzi mu o siłę i masa niż ubicie mięsa i żyłę ;)
Ps. Prosił bym o rozpisanie cyklu na m drolu i tym dodatku co polecicie , resztę już sobie rozpisze sam ;) Chodzi mi bardziej o przybraniu masy mięśniowej oraz sporo siły no i redukcji zbędnego tłuszczu ;)
CO WY POLECACIE DO TEGO DOŁOŻYĆ ? :) CZEKAM NA OPINIĘ


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 93

Wzrost: 182

Obwód klatki: 126

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: 92

Obwód uda: 60+/-

Obwód łydki: hmm

Staż na siłowni: 3 z przerwami

Ilość spożywanego białka: tyle ile zapotrzebowania

Ilość spożywanych węglowodanów: hmm

Ilość spożywanych tłuszczów: hmm

Opis przebytych cykli sterydowych: Brak

Trening: Masa siła

Cel cyklu: Masa siła oraz przemiana zbędnego tłuszczu w mięsko ;)

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: pół roku o ost porcjii kreatyny i odrzywek

Poziom BF%: 20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): średnio

Stan zdrowia: BDB

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: łysienia

PPM podstawowa przemiana materii: średnio

Wyciskanie leżąc (MAX): 125

Martwy ciąg (MAX): 110 na serie ( nie przesadza z tym ćwiczeniem )

Przysiad (MAX): tak jak martwy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ja bym do megavola/mdrola propa dolozyl albo innego tescia. Susta mdrol xtren (czyli chyba to samo co trenavol)- taki cykl mialem jechac. Ze pewnego wzgledu lece susta meta xtren. Jak na razie 2 tydzien cyklu leci i jest spoko. Tak, ze mysle ze tesc mdrol i trenavol to fajny cykl bedzie. Nawet sam tesc i mdrol wystarczylby mysle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
a nie lepiej propa albo metke na pierwszy raz zapodać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Heh ale saa (teść) ? ;) Co ty na zastrzyki się nie zgodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
hehe no na oralach daleko nie zajedzie;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Metke jadł kiedyś tzn kilka lat temu i pokopało dobrze ale to wiesz poczatki silki głupi byl i jadl ;) kuzynek samego m drol zjadł i siła i mara rakieta po nim jak na dobrym koxie by szedł heh ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Bardziej chodzi mu o siłę i masa niż ubicie mięsa i żyłę ;)
Ps. Prosił bym o rozpisanie cyklu na m drolu i tym dodatku co polecicie , resztę już sobie rozpisze sam ;) Chodzi mi bardziej o przybraniu masy mięśniowej oraz sporo siły no i redukcji zbędnego tłuszczu ;)


To jak w koncu? Piszesz, ze nie chodzi mu o ubicie i czysty miesien, a potem dodajesz o redukcji zbednego tluszczu. Zdecyduj sie w koncu. ALbo konkret masa (z tluszczem i woda) albo czysty i ubity miesien, dobry jakosciowo, ale mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
Celcyklu : Masa siła oraz przemiana zbędnego tłuszczu w mięsko ;)

tłuszcz zamienia w mięśnie, co on jest kvrwa jezus ??

na pierwszy kontakt z jakimikolwiek środkami dopingującymi m-drol ?? odpada...

metka solo albo testo i tyle

m-drol to cukierki dla zaawansowanych zawodników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Sorry podzieliłem tam zdanie ;) miało być konkret masa z tłuczem i wodą ;) Bo gadalem z nim przez tel i sie nie zrozumielismy ehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Hehale saa (teść) ? ;) Co ty na zastrzyki się nie zgodzi ;)

A PH to co jak nie SAA? Bez zastrzyku nie ma wyniku. Na oralach watrobe zajedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Wiem Wiem ale narazie samo Ph chce ;) Co byście polecili z dobrych na 1 cykl ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI BADAŃ TESTOSTERONU

Następny temat

co po cyklu test enan + dianabol

WHEY premium