SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siemie lniane

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
Witam !
Znalazlem kilka tematow o na jego temat,ale porozrzucane informacje
Mam MIELONE siemie lniane i jak dokladnie spozywac ile gram dziennie,do posilku/przed itp. prosze o informacje

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
tak robię tylko te ziarenka są tak małe że ich nie wyczuwam w gąszczu innych dodatków w moim omlecie, jedyny ślad po nich to wpis w księdze posiłków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
mielone jest jusz praktycznie bezwartościwe bo tłuszcz zawarty w nim napewno się utlenił
1

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8233
dolaczam sie do pytania
ile g siemia lnianego dorzucic do 80g platkow owsianych do sniadanka?

PS
do tej pory owsianke wsuwalem byle szybciej i zatkanym nochalem. czy jak dorzuce rodzynki i orzechy wloskie to nabierze to jakowego smaku?
platki zalewam wrzatkiem pozniej odcedzam i zalewam zimnym mlekiem i jem. w ktorym momencie dorzucic siemie, rodzynki i orzechy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
jasiu85

rób tak, miksuj sobie np. 50g płatków owsianych + 10g rodzynek + 10g orzechów + 10g siemia lnianego + 10g suszonych śliwek
do tego do miseczki wbij całe 3 jaja i usmaż na patelni teflonowej bez tłuszczu w postaci omletu ,
jak to sobie zawiniesz w folię aluminiową spożywczą to możesz to nawet do szkoły wziąć, pracy czy gdzie tam chcesz i przez ok 2h będzie to jeszcze ciepłe
ja na to daje jeszcze ok.20g dżemu słodzonego fruktozą i jest i dobre i wartościowe

pytasz ile tego siemia lnianego, masz na opakowaniu napsiany skład w 100g, jedna mała łyżeczka to 5g a duża 15g więc daj ile potrzebujesz, dasz 10g to zawartość w 100g z opakowania odpowiednio podziel i już masz ile zjesz a czy to Ci wystarczy to już ty musisz wiedzieć w zależności jaki cel Twoja dieta realizuje

co do tego rozdrobnienia o którym mówił zakrześ to się nie wypowiadam bo też wtopiłem i kupiłem takie małe ziarenka, takie było to takie kupiłem a czy dobre to już teraz sam nie wiem

Zmieniony przez - TDCI w dniu 2005-08-30 14:41:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
to dzisiaj bede mial nie mielone jak je spozywac bo chcialbym juz zaczac a nie wiem czy wrzatkiem zalac czy dodawac do czego i ile dokladnie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja stosowalem duzy "łyk" niemielonego popijany woda, celem zapobierzenia ginekomastii...oczywiscie byla to pocztkowa faza kariery
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
a moge niemielone dodac do jogurtu i wchlonąc ?
1

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
nie za bardzo , siemnie lniane niezmielone jest cięzko strawne o ile wogole jest strawne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80688
Czyli zmiele je elegancko w mlyneczku i dosypie do platkow owsianych na sniadanie tylko ile gram ?

Zmieniony przez - Lazaaa w dniu 2005-08-30 19:39:01

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
zobacz ile jest btw w 100 g , i daj tyle ile uważasz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8233
TDCI dzieki, sprobuje tak zrobic choc od czasu kiedy dwa lata temu robilem sobie "omlet kulturysty" na sama mysl o omlecie mam odruchy wymiotne tak jak w tej chwili ble. No ale w koncu sporo czasu uplynelo i sprobuje sie przelamac bo to rzeczywiscie bedzie bardzo wartosciowe sniadanie

Te platki owsiane nie musza byc wczesniej zaparzone wrzatkiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fruktoza

Następny temat

Dieta dla ucznia?

WHEY premium