SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sie wkvrvvil3m...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1358
tak ten temat porpostu genialny zaczelo sie od kreatynny a konczy sie na tym jakich kolegow mamy zenada pozdrawiam ...niewazne jakich kolegow masz wazne kim ty jestes w swoim miescie

ROSNIJ DUZY MAŁY BĄDŻ
CZY SIE STOI CZY SIE LEŻY SOG SIE NALEŻY :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
"Jack", święte słowa. Ja tylko podałem parę przykładów dla niedowiarka jakim jest "Apokalipsa". Nie musze się chwalić kolegami, u mnie w mieście nie ma osoby, której bym musiał się obawiać! Zresztą, prawdziwe wariaty nie zasłaniają się kolegami.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nie czytałem wczesniej co pisaliscie ...
ale
ładuj do diety wegli na maks. musi ruszyc jak dołozysz kalori i nie ma bata
jesli kreatyna to wybor jest tak ogromny ze wszystko zalezy od funduszy ale na towim miejscu skupiłbym sie na jedzeniu jak zwierzak i treningu takim samym
koniecznie zaopatrz sie w ZMA i witaminy,gainer,białko-te 2 ostatnie w zaleznosci ile czego ci brakuje w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
turowskib -wracając do popczątku, może przyczyna ykwi w zbyt ostrym treningu, napewno także i w odżywianiu, zresztą po przerwie nigdy nie zaczynaj od wysokiego pułapu/nawet jakbyś czuł, że masz więcej siły niż przed przerwą bo się momentalnie przetrenujesz/.
jakbyś mógł to nawet trening możesz pokrótce opisać.

X-ruleZ -w sumie troche za dużo żeśmy pospamowali, jednak ja nie tyle jestem niedowiarkiem co jak widzę mamy znacznie odbiegające spojrzenie na naprawdę wielkie osiągnięcie- no i drogi wiodące do nich.



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-04-25 20:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
W sumie masz rację. Koniec Spamu. PoZdrawiam!

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1689
Trening- kiedys na pewno za ostro, ale teraz mysle ze jest dobrze, standardowo na duze partie okolo 14 serii, a na male okolo 9serii raz w tygodniu (brzuch 3 razy). Jem duzo, a bialka mi wychodzi ponad 2g na kg ciala na dobe, czyli kulturystycznie, ale efekty kulturystyczne nie sa . Znam swoj powazny blad zywieniowy- ze nie jem rano. Niestety tego nie da sie zmienic bo jak zawsze wstaje to jak wczesniej wspomnialem zygac mi sie chce. Dzisiaj pomyslalem ze moze rano sama odzywka przejdzie przez gardlo i jej nie wyrzygam. Mysle ze Monster Mass Biogenixa powinno byc dobre pod wzgledem wartosci odywczych. Co o tym myslicie? Czy moze rano trzeba zjesc cos "twardego"?(jak mowilem to nie bede jadl nic takiego, chyba ze mi to przejdzie, ale mam to codziennie od pol roku, wiec raczej nie). Wiec chyba trzeba bedzie lac odywke po przebudzeniu. Kupie sobie ta krete chyba. Wiec jaka proponujecie na pierwszy cykl, z TREC'a Creapure+ALA+B1 i do tego dextroza powinno byc OK?

WszyscyRodząSieRówni.PóźniejszyStylŻycia,dietaIrozsądnyTreningKształtująCiało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
spróbuj rano cos zjeść- chocby niewiele, ile dasz radę/tak bez przymusu/ a do tego jeszcze odżywkę/mm b. dobry wybór/.

jeżeli chodzi o trening to sprobuj pozmniejszać obciażenia do 60-70% cieżaru z którym wykonujesz dana ilość serii i c trening dodawac az dojdziesz do owych 100%/może je przekroczysz/.
wtedy bedzie pewność, że nie za ciężko trenujesz- co jednak mogło sie wydarzyć.

do tego możesz pojechac na cyklu z kreatyny- napisz czy juz brałes jaką?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-04-28 22:39:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Olej dextrozę. Kup samą kreatynę. Polecam Creapure z Multipower. Monster Mass to bardzo dobra odżywka. Pamiętaj, że musisz z rana zjeść co około 40g białka i ponad 100g węgli (to najważniejszy posiłke dnia obok potreningowego). Jeśli zrobisz sobie odżywkę na mleku z bananem to możesz to osiągnąć (banan - ponad 20g węgli, 0,5l mleka - ponad 20g węgli, 100g Monster Massa - ok. 70g węgli). A najlepiej to kup Super Whey Gainera od "Pietera" na targowisku Jest dużo taniej niż w sklepie, a to bardzo dobra odżywka (30% białka). I przestań trenować jak wariat. Ja przy swoim stażu walę po góra 12 serii na dużą grupę i na przyrosty nie narzekam. Nie widziałem u nas na siłowni nikogo ćwiczącego tak dużo jak Ty, a chłopy są takie, że nie pytaj. Nie liczy się długość, liczy się intensywność. A może wymiotować ci się chce bo nie masz jakiś witamin. Kup A-Z Hi-teca lub Multiple Sport OLIMP-a. PoZdrawiam.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1689
Jak mowilem kreatyny jeszcze nie bralem. Mozliwe ze witamin nie mam bo warzyw bardzo malo jadam (jakas marchewke i pomidora raz na kilka dni). Znowu zapytam(bo nie dostalem konkretnej odpowiedzi) o tym co sie dzieje z organizmem po zakonczonym cyklu i zaprzestaniu brania kreatyny??? Nie odczuwa sie braku sil podczas biegania albo cos takiego?

WszyscyRodząSieRówni.PóźniejszyStylŻycia,dietaIrozsądnyTreningKształtująCiało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Kreta to nie sterydy. Nie da aż tak dużo, ale też dużo nie spadnie. Szczególnie wytrzymałościowo to ja mała różnicę zauważałem. Siłowo i masowo może trochę spaść (a nawet musi )

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDUKCJA

Następny temat

Hoodia + Guarana (Zmniejszenie chęci na jedzenie) Help :)

WHEY premium