SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka - Nabieg do ataku!! Pomóżcie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
no i u nas na chale lepsze laski przychodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
u nas wogole nie graja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
u nas jak ktos dobrego gwozdzia zasadzi to laski gacie przez głowe ściagają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1356
ale za to potem jak sie fajnie na hali rusza:D w sumie jak kto wolo ale plażówka wiele daje warto sie przekonac i spróbowac. No i tez pozywyne efekty. Owszem nie jest tak efektowna jak na hali ale można czasem cos innego a nie tylko parkiet grysc. I fajnie przygotowuje pod względem fizycznym i coś z tego można wyniesc. Ja gorąco polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Mi Bozia wzrostu nie dala :(

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
No Suchy7 troche slabo 17 lat i 178 cm
Ja mam trozske lepiej 15 lat i 183 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
od spamu macie inny temat

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Ja mam 15 lat :P

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
Witam ja mam taki problem ma 27 lat dosc dobre warunki fizyczne w siatkowke gram sobie od 2 lat ze znajomymi teraz trenuje z druzyna amatorska i jest przepasc. Nie wiem niby moje ataki wchodza w polce ale za bardzo lekkie i gwozdzi wbijac nie moge, nie wiem co jest nie tak:). Aha jestem leworecznyi wszystkie filmiki w necie sa dla prawo recznych nie wiem jak robic nabiek:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
moze podczas nabiegu zabardzo wchodzisz pod piłkę ??? tez mam wlasnie znajomego o podobnej histori do Twojej i to jest jego problem poprostu skacze w góre gdy znajduje sie pod piłka szuka wtedy zamachu gdzies za plecami nie ma opcji sciągnąc nadgarstkiem czy nawet siłą barku bo jego płaszczyzna reki i ciała tworzy linie prostą tak jak literka ("i" gdzie kropka to piłka a reszta to ciało zawodnika powinno byc cos takiego "L*"gdzie "*" to piłka a "L" to zawodnik. Siatka w obu przypadkach jest po prawej stronie literek :).

dawny uzytkownik 369258 :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kluby siatkarskie w Bydgoszczy????

Następny temat

Trening pod 5 i 10km

WHEY premium