SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia domowa

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
000Qba000 wyzej napisal co niezbedne, jeszcze wyzej dal nawet linki. Wejdz na strone Marbo/Kelton i poszukaj korzystniejszej oferty tych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 306
Sorki tego nie zauważyłem ; p

A ile mogą kosztować gryfy + obciążenie tak koło 80kg jak na razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17870
obciazenie ja bym radzil kupic uzywane bo duzo taniej, a obciazenie jak sluzy tak sluzy nie, a co do gryfow to mozesz tez kupic uzywane jak sa w dobrym stanie. Tylko nie kupuj gryfow w marbo-sport bo cos sie ludzie skarza na zaciski ze sie zsuwaja bo tam maja nie gwintowane ale sztanga(polecam dlugosc 180cm) moze byc z tymi zaciskami z marbo ale hantelki( czyli te mniejsze gryfy) to kup gwintowane(czyli takie zaciski zakrecane jak śrubki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2527
Jeśli chcesz podstawowe sprzęty

http://www.allegro.pl/item998207561_regulowana_lawka_skosna_do_brzuszkow_et_103_fv.html
(do 110kg będziesz mógł na niej podnosić według zaleceń producenta ale to chyba wystarczy)

http://www.allegro.pl/item999054109_magnus_mocne_stojaki_do_lawki_pod_260kg_abgymnic.html

http://www.allegro.pl/item993372490_drazek_do_sciany_do_cwiczen_podciagania_350kg_s67.html

+ obciążenia, długo gryf (180) gryf łamany i gryfy do hantli

A póxniej możesz zrobić sobie wyciąg, sprzęty zeby ćwiczyć nogi itp.



Nie zauwazyłem ze jest druga strona i ze temat pogonił do przodu, ale jak już napisałem to nie bede usuwał, może Ci sie przyda;)

Zmieniony przez - tomek07189 w dniu 2010-04-21 20:20:12

"Kto stał się bogatym, niech rządzi, a kto ma siłę, niech zaprzecza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 306
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2527
ja mialem taką prase do nóg, raz ją założyłem i stwierdziłem ze będe inaczej ćwiczył mięśnie nóg, więc prase radził bym kupić jako ostatnią, bo poręcze napewno
Ci sie przydadzą.

Obciążenia spoko, ale czy nie za mało?

i skoro będziesz miał tak mało obciążenia to będziesz musiał zdejmować obciążenie ze sztangi i zakładać na hantle, a co jeśli będziesz robił jakieś ćwiczenia łączone? z czasem odkręcanie tych śrub będzie Cie irytowało, ja bym polecił jakis zestaw który będzie na zaciski a nie na śruby, bo ściąga sie je w sekundę, a trzymają solidnie

"Kto stał się bogatym, niech rządzi, a kto ma siłę, niech zaprzecza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Panowie, biorę pełną odpowiedzialność za nasze zaciski sprężynowe.
Oto test zacisków jednego z użytkowników:



oraz cytat z recenzji:
"
130 kilo ich nie rusza. Po tym zdjęciu stanąłem na tym obiciążeniu i też nie drgnęło... tak więc zaciski trzymają wagę ponad 200kg w pionie :) "

Link do pełnej recenzji mogę podać na PW, ponieważ prowadzi ona do innego forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17870
VenoxO: ja bym bral sprzet marbo ale zrobisz jak chcesz. zauwazylem ze np. stojaki magnusa sa skrecane a w marbo sa spawane i te magnusa beda sie raczej bujac na wyzszym rozsunieciu stojakow. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 306
000Qba000: właśnie wole też z marbo.
tomek07189: wiem że to mało, ale innej aukcji ze wszystkim nie znalazłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2527
http://www.allegro.pl/item1011574918_marbo_sport_zestaw_4_sztanga_75kg_ciezar_gryf.html


Tu masz troche więcej, a nie jest dużo droższa

"Kto stał się bogatym, niech rządzi, a kto ma siłę, niech zaprzecza"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekspandor, guma oplatana- długość.

Następny temat

Do Producentów Sprzętu do Siłowni KELTON I MARBO

WHEY premium