SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia .... Co do czego służy ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Witajcie :) Zacznę od początku....
Zapisałam się na siłownie i pierwszego dnia było cacy , trener mi powiedział jak co się włącza ale oczywiście tylko podstawowe maszyny. Na drugi dzień włączył i ustawił mi tylko orbitrek i sobie poszedł , tak więc już sama musiałam się domyślać co i jak. Myślałam , że jak wybiorę siłownie , która ma dobrą renomę to ktoś się mną odpowiednio zajmie i nakieruje a tu takie rozczarowanie. I moje pytanie : czy są jakieś strony lub filmiki gdzie opisane zostało jak prawidłowo korzystać z maszyn ?? P.S trener zajęty jest " Panami " , którzy ćwiczą a mnie nie satysfakcjonuję sam rowerek czy bieżnia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Żaden problem. Na treningu nie jesteś sama, zazwyczaj jest w tym samym czasie kilkanaście-kilkadziesiąt osób (w zależności od wielkości klubu), wystarczy podpytać co na czym i jak możesz trenować. Obserwuj też inne osoby, ucz się.

Osoba, którą nazywasz trenerem pewnie jest tylko pracownikiem klubu, taka osoba zazwyczaj na pierwszy raz krótko omawia niektóre sprawy i dalej radź sobie sama, a jak chcesz trening z trenerem to trzeba zapłacić za jego czas - Ty pewnie tylko wykupiłaś karnet do korzystania.

To również zależy od chęci/woli i podejścia pracowników, jednak czasami więcej i w bardziej sympatyczny sposób dowiesz się od innych trenujących niż od osoby która tym powinna się tym zajmować z automatu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Pomyśl o rezygnacji z maszyn, rowerek, orbitrek dobre na rozgrzewkę przed treningiem. Tam są tylko potrzebne podstawowe ustawienia. Każdy producent ma inny sprzęt inaczej się wszystko ustawia, możesz sobie spisać nazwę i typ i oszukać na necie czy są do tej danej maszyny instrukcję.

Jeśli chodzi o maszyny typu wyciągi itp to na co jest dana maszyna np http://www.kulturystyka.pl/atlas/

A tak to się pytaj innych użytkowników.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-12-05 18:11:30

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Tak masz rację , obserwuję i się uczę ale chciałabym wiedzieć na co to robię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Te maszyny , które służą do rozgrzewki już załapałam ale interesują mnie dalsze ćwiczenia np. na brzuch , pośladki i nie wiem która maszyna do tego służy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
anubis84 dziękuje za ten link :) bardzo przydatny. Jutro dam z siebie wszystko.

Zmieniony przez - karmelek328 w dniu 2014-12-05 18:40:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Polecam również wykupić plan dietetyczno/treningowy .

http://potreningu.pl/plany 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
następnym razem zdjecie zrób maszyny i wklej, często na maszynach są naklejki ze zdjęciami co się na niej robi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Dzisiaj był inny trener który wszystko mi wytlumaczyl i ciagle kazal cwiczyc :) o to mi chodzilo, ledwo stoje na nogach i wiem co do czego sluzy. Dziekuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
To super

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Plecki i brzuch

WHEY premium